بهمن, ۱۳۹۵ بدون نظر دانلودهای انگیزشی, صوتی

استراتژی های ویژه برای برنده شدن در کسب و کار و شروع کسب و کار موفق با کتاب صوتی میانبر موفقیت

میانبر موفقیت (۳) یعنی جلسه سوم فایل صوتی میانبر موفقیت رو از نکات مهم برای فروش در کسب و کارتون شروع میکنیم. از زمانی که کسب و کارتون رو شروع کردید هر روز باید وقت خودتونو صرف میلیون ها موضوع کنید تا تجارت شما پر رونق بشه، از انتخاب فروشنده گرفته تا رسیدگی به امور مالی، تهیه فاکتورفروش ، پرداخت صورتحساب ها و ده ها کارهایی که باید انجام بدید . مسایلی که باید به اونها فکر کنید و در موردشون تصمیم بگیرید.

یکی انتقاد میکنه یکی دیگه توجه میخواد یکی هم به اندازه دیگری کارش مهم وفوری به نظر میرسه، وقتی به همه اینها نگاه میکنید، سخت به نظر میرسه و زود از کنارشون میگذری چون ذهن شما نمیتونه روی همه اینها تمرکز کنه.

یکی از سخت ترین قسمت های کسب و کارتون تصمیم گیری درباره محل صرف وقت و توجه شماست . وقت تلف کردن برای موارد بی اهمیت و بی توجهی به موارد ، شما را از مسیر موفقیت خارج میکنه و شما رو با سر به زمین میکوبه. در ادامه با ما باشید تا به شما آموزش های لازم را بدیم.

 آیا فکر میکنید شخصی که بهترین محصول دنیا رو داشته باشه برنده هست؟

آموزش کسب و کار رایگان

آیا تصور میکنید جمع کردن یک تیم فوق العاده در یک رقابت شما رو پیروز میدان میکنه؟

اگر برای محصولتون سود بالا در نظر بگیرید چطور؟

یا اگر برای محصولتون سود پایین در نظر بگیرید چطور؟

عزیزان ذهن ایده آل چه دوست داشته باشید چه نداشته باشید مهم ترین مسیله تعیین کننده موفقیت یا شکست تجاری شما ، فروشه.راحت به شما میگیم که ۱۰ درصد موفقیت نهایی محصول یا خدمات را کیفیت و ۹۰ درصد اونو فروش تعیین میکنه. یادتون باشه آمار نشون میده که شرکت هایی موفق میشن که بهترین بازاریابی و بیشترین فروش رو دارن.

پس این قانون همیشه یادتون باشه  بیشترین درآمد رو کسی داره که میدونه مشتری رو چطور بدست بیاره ، نگهش داره ، و اونو آموزش بده

موفقیت در کسب و کار

اینجا دنیای واقعیه . اینجا چه دلتون بخواد چه نخواد در هر صورتی فروش پادشاهی میکنه.

پس یک بار دیگه قانونو میگیم( کسی که بلده چطور مشتری بدست بیاره ، حفظش کنه و آموزشش بده ، بالاترین درآمدو داره. همین)موضوع بعدی اینکه مهمترین کار شما چیه؟ شما از صبح اول وقت میاین بیرون برای شروع کارتون تا آخر شب که میرید به خونه باید بفروشید. حالا شرکتتون میخواد یکی کارمند داشته باشه یا صدهزار نفر ، در هر صورت باید بفروشید.

این آموزش درباره موفقیت در کسب و کار و همچنین کارآفرینی و موفقیت می باشد که با آموزش آقای مهدی سجودی در ۸ قسمت تهیه شده است که شما میتوانید از سایت ذهن ایده آل به صورت رایگان تهیه نمایید.

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی  ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *