دی, ۱۳۹۵ بدون نظر پادکست, دانلودهای انگیزشی

استراتژی های ویژه برای برنده شدن در کسب و کار و شروع کسب و کار موفق با کتاب صوتی میانبر موفقیت

سلام به همراهان ذهن ایده آل.خوشحالم که با قسمت ششم فایل صوتی میانبر موفقیت در خدمت شما هستیم. تمام کسانی که میخواهند کارآفرین موفقی باشند و یا قصد دارند کسب و کار موفقی را شروع کنند ، میتوانند کتاب صوتی میانبر موفقیت را به صورت رایگان از سایت ذهن ایده آل دریافت نمایند.

اگه شما در حال گوش کردن به این کتاب صوتی هستید ، اگه شما همراز افراد کارآفرین میلیاردر هستین ، میتونین با بهره گیری از این کتاب صوتی ، در دل کوه های ناامیدی ، تونلی از امید ایجاد کنین و فردایی روشن تر رو پدید بیارین.

شما با سرمایه گذاری روی خودتون و استفاده از این کتاب صوتی میانبر موفقیت به عنوان جاده ای برای رسیدن به رویاتون ، گام بسیار مهمی برداشتید. دنیا منتظرتونه.

آموزش کسب و کار

به ما ملحق بشید و بیاین تا رنسانسی اقتصادی رو رقم بزنیم.اگه فصل های قبلی رو گوش نکردین حتما گوش کنین و تمرینهاشو اجرا کنین و اگر منتظر این فصل یعنی فصل ششم کتاب میانبر موفقیت هستید در ادامه باماباشین.

شما عزیزان میتوانید تمام آموزشهای لازم در این زمینه را در قسمت ششم کتاب صوتی میانبر موفقیت گوش کنید.
دوست عزیز تمام تمرینهای داده شده را انجام دهید و در صورتی که دوست دارید که دیگر عزیزان شما در این زمینه به موفقیت هایی دست پیدا کنند ، تمرینات انجام شده را برای ما بفرستید و نتایجی که از این فایل صوتی و انجام دادن تمرینها به دست آورید ما آنها را با دوستانتان به اشتراک بگذاریم. منتظر شما هستیم.

فایل صوتی میانبر موفقیت

الان زمانه اوج گرفتنه . و بیاین سرعتتونو تنظیم کنید.تابحال دقت کردین که چرا بعضی از افراد با اینکه اکثر معیارهای یک فرد موفق را رعایت می کنن باز هم به گرد افراد ثروتمند موفق نمی رسن؟ چه دلایلی وجود داره که افراد میلیاردر موفق افرادی شاد و دنیا دیده و عالی هستند؟ چه دلایلی وجود داره که افراد موفق در خیلی از زمانها صبور هستند؟ آیا این افراد موفق از قوانی خاصی پیروی میکنند؟

فایل صوتی میانبر موفقیت (۶) را به صورت رایگان گوش نمایید.

 

`

 

 

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی  ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *