اسفند, ۱۳۹۵ بدون نظر دانلودهای انگیزشی, صوتی

میانبر موفقیت (۸)

فایل صوتی میانبر موفقیت

میانبر موفقیت (۸) یعنی فصل هشتم میانبر موفقیت آخرین فایل صوتی از کتاب صوتی میانبر موفقیت رو به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم . 

یاد بگیرید «هیچ کاری را به اجبار و بر خلاف میلتون انجام ندید.»

سوال اینجاست که چرا ما خیلی ساده رویاهای دیگران قبول می کنیم و فریب اهداف دیگران می خوریم و بر خلاف خواسته خودمون عمل می کنیم.؟

بیایید«مسیرخودتونو دنبال کنین، به ندای قلب خودتون گوش کنین نه به جاه طلبی های دیگران. اجازه نده ترس، حسادت یا فشار اجتماعی تو را از هدفت دور کنه.»

شما می دونید چه چیزی دوست دارید و چه چیزی را دوست ندارید. می دونید چی شما رو خوشحال می کنه و چی ناراحت.از شهود خودتون استفاده کنید، به ندای درونتون گوش کنین و به موارد بیرونی توجه نکنین.

اگر غیر این باشه ممکنه با پیروی از الگوی موفقیت یک فرد دیگه شاید یک روز صبح از خواب بیدار بشید و بفهمید به دلایلی اشتباه مسیری را دنبال کردین.

یادتون باشه این سفر به شما تعلق داره نه به شخص دیگه.

میانبر موفقیت (۸)

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دریافت فایل صوتی ، دانلود رایگان کتاب صوتی ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

                                                                          www.zehneideal.com

دلی شاد و ذهنی ثروتمند را برایتان آرزومندیم.

 

خواسته شما وآرزوی شما چیه؟ «آرزوی خودتونو فراموش نکنید. در طول عمر به دنبال چیزهایی باشید که دوست دارین در ستایش از شما بگن.» خیلی ها آرزوی خودشونو بدونه ترس دنبال می کنند اما آرزوی این افراد، اونها را به رنج می کشونه. قبل از اینکه ،به دنبال بیشتر به دست آوردن از چیزی باشید، لحظه ای فکر کنید و سؤال مهمی از خودتون بپرسید: «آیا با پیشرفت بیشتر در این کار شرایطم بهتر میشه؟»

آموزش کسب و کار

اگر جواب شما مثبته پیشنهاد می کنم باز بیشتر به سؤال فکر کنید و از جواب خودتون مطمئن بشید. ببینید مهم ترین موضوع برای شما چیه؟ آیا آزادی ، عشق، خوشبختی، سلامتی، ارتباط بیشتر با فرزندان، همسر یا دوستان مهم ترینه ؟ بپرسید؛ آیا مقدار بیشتری از آن داشتن ،شما را بیشتر به آرزویتان می رسونه؟ اگر این طوره، پس با همه توان دنبالش کنید؛ اما اگر شما رو از مواردی که بیشتر از همه طالبشید دور می کنه،مراقب باشید.در ادامه فایل صوتی میانبر موفقیت (۸) را گوش نمایید.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *