اردیبهشت, ۱۳۹۶ 1 نظر تصویری, دانلودهای رایگان موفقیت

 

شاید بارها این جمله را از اشخاص شنیده باشید که ( آیا سهم من از زندگی همین است؟) فضانوردان آپولو که تقریباً تمام عمر خود را وقف سفر به کره ماه کرده بودند، در آن لحظه افتخار آفرین و تاریخی که قدم به ماه گذاشتند احساس غرور می کردند. اما پس از آنکه به زمین برگشتند بعضیهاشان دچار افسردگی شدید شدند. آیا هدفی باقی مانده بود که انتظارش را بکشند؟ آیا هدفی بزرگتر از سفر به کره ماه و کشف فضای خارج از زمین وجود داشت؟ بلی، شاید فقط یک هدف وجود باشد و آن کشف فضای روح و دل انسانی است. پس برای رهایی از افسردگی هدف های زیادی برای خود برگزینید.
همه ما نیاز داریم که دائما احساس رشد عاطفی و معنوی کنیم. این غذای روح ما است و ما به آن احتیاج داریم. وقتی به هدف هایی که برای خود قرار داده اید نزدیک می شوید، بلافاصله هدفی تازه برای خود انتخاب کنید و برای آینده ای که حتماً خواهد آمد، برنامه داشته باشید. هدف نهایی چه می تواند باشد؟…
ما در موسسه ذهن ایده آل محصولی فوق العاده هدف گذاری که از صفر تا صد که برای زندگی سرشار از سلامتی و موفقیت و کسب ثروت می باشد تهیه کرده ایم بشما میتوانید بخشی از این محصول ارزشمند را در اینجا ببینید و برای تهیه این دوره آموزشی کامل به قسمت محصولات در سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

 

دانلود:
دانلود
1 نظر

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *