اردیبهشت, ۱۳۹۶ 1 نظر تصویری, دانلودهای رایگان موفقیت

هدف گذاری در تمام جنبه های زندگی

داشتن هدف و هدف گذاری در زندگی یکی از مهم ترین اقدامات جهت رسیدن به موفقیت هست. شما هدف هاتون رو روی کاغذ می یارید یا سعی می کنید تو ذهنتون به خاطر بسپارید؟
سوالی که باید از شما عزیزان پرسید این است :آیا میتوان به سادگی به موفقیت دست پیدا کرد؟ آیا میتوانیم احساساتمان، جسممان، روابطمان یا وضعیت مالی خود را در زندگی تغییر دهیم؟ به نظر شما غیر ممکن است؟یعنی می شود کسی در کمتر از یک سال ده ها میلیون تومان کسب ثروت کند؟ شاید با خود میگویید که اگر رسیدن به این ها اینقدر ساده است که با قدرت درونی میتوان به آنها رسید. پس چرا همه به چنین موفقیتهای نمیرسند؟

این محصول نتیجه مطالعات و تحقیقاتی که از مشاوره افراد مختلف بدست اومده . یه جمله معروفی میگه آدم های باهوش همه چیز رو تجربه نمی کنند، و از تجربه دیگران استفاده می کنند. چون هر تجربه ای ممکنه هزینه گزافی داشته باشه .

بهتون پیشنهاد می کنم هم این ویدئو رو ببینید و برای خرید این دوره آموزشی و محصول فوق العاده به سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

جهت دریافت محصولات در زمینه موفقیت ، روانشناسی ، دریافت فایل صوتی ،خرید و دانلود کتاب صوتی هم اکنون عضو ذهن ایده آل شوید.      https://www.zehneideal.com

 

دانلود قسمت ششم:
هدف گذاری
1 نظر
  1. Pingback: Milana Travis

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *