اردیبهشت, ۱۳۹۶ 1 نظر تصویری, دانلودهای انگیزشی

هدف گذاری در تمام جنبه های زندگی(۶)

داشتن هدف و هدف گذاری در زندگی یکی از مهم ترین اقدامات جهت رسیدن به موفقیت هست. شما هدف هاتون رو روی کاغذ می یارید یا سعی می کنید تو ذهنتون به خاطر بسپارید؟

سوالی که باید از شما عزیزان پرسید این است :آیا میتوان به سادگی به موفقیت دست پیدا کرد؟ آیا میتوانیم احساساتمان، جسممان، روابطمان یا وضعیت مالی خود را در زندگی تغییر دهیم؟

به نظر شما غیر ممکن است؟یعنی می شود کسی در کمتر از یک سال ده ها میلیون تومان کسب ثروت کند؟ شاید با خود میگویید که اگر رسیدن به این ها اینقدر ساده است که با قدرت درونی میتوان به آنها رسید. پس چرا همه به چنین موفقیتهای نمیرسند؟

دوره آموزشی هدف گذاری ذهن ایده آل

این محصول یعنی هدف گذاری از صفر تا صد نتیجه مطالعات و تحقیقاتی که از مشاوره افراد مختلف بدست اومده . یه جمله معروفی میگه آدم های باهوش همه چیز رو تجربه نمی کنند، و از تجربه دیگران استفاده می کنند. چون هر تجربه ای ممکنه هزینه گزافی داشته باشه .

این دوره آموزشی و ابزارهایی بصورت تمرین که در آن گنجانده ام، شامل بهترین مطالب و روش هایی است که تابحال شنیده، دیده و آموخته ام. این محصول، عصاره بهترین مطالبی است که از تحقیقاتم برای شما تهیه کرده ام. همه اینها در یک دوره آموزشی  که می تواند زندگی شما را تغییر دهد و بسیار هم ساده است، گنجانده شده است.

بهتون پیشنهاد می کنم هم این ویدئو رو ببینید و برای خرید این دوره آموزشی و محصول فوق العاده به سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

 

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی رایگان ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

 

 

دانلود قسمت ششم:
هدف گذاری
برچسب ها
1 نظر
  1. Pingback: Milana Travis

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *