اسفند, ۱۳۹۵ 1 نظر تصویری, دانلودهای انگیزشی

هدف گذاری صفر تا صد ذهن ایده آل

این یک محصول فوق العاده به نام هدف گذاری صفر تا صد می باشد که از افرادی که بابت مشاوره در ارتباط هستم و همینطور از از طریق پل ارتباطی سایت ذهن ایده آل و ایمیل دریافتم که ۹۷% مردم مشکل هدف گذاری دارند.

اهدافی را برای خودشان مشخص می کنند اما در زمان اجرای آن به مشکل بر میخورند،مشکل در اینجاست که نمیدانند و  نمیتوانند هدف گذاری کوتاه مدت، میان مدت، بلند مدت داشته باشند،تا اینکه مصصم شده ام که تحقیقات گسترده ای انجام بدهم تا این دوره فوق العاده را برایتان آماده کنم.

اگرشما تا آخر این دوره آموزش یبینید آنوقت متوجه خواهید شدکه به چه صورت هدف گذاری کنید و آن را اجرا نمایید . تمام باورهای مثبت و تمام باورهای ضد ثروت خودتان را شناسایی کرده و قدم هایی هر چند کوچک اما محکم و قوی بر میدارید و همچنین یاد میگیرید که چطور ثبات قدم داشته باشید و روحیه خود را در هر لحظه حفظ کنید .

ضمنا برای شما در هر جلسه تمرین هایی به صورت عملی خواهیم داشت. پس برای امروز خودتان را در هر شرایط و با هر روحیه ای که هستید یادداشت هایی از این ویدیوی آموزشی بردارید و اگر نکته مثبتی برداشتید با ما هم در میان بگذارید …..

هدف گذاری صفر تا صد ذهن ایده آل

همراهان ذهن ایده آل زمان برای همه فرصت یکسانی است، اما همه با آن به یک شکل برخورد نمی کنند. زمان به تخته سنگی مرمر شباهت دارد. اگر آن را به دست شخصی معمولی بدهید، همان را تحویل می گیرید، اما اگر آن را در اختیار مجسمه ساز بگذارید، خواهید دید که چه اتفاقی برای مجسمه می افتد.

مجسمه ساز هنرمندانه به آن نگاه می کند. ابتدا تصمیم می گیرد که می خواهد چه بسازد. بعد از مهارت های خود استفاده می کند تا از تخته سنگی بی جان یک شاهکار خلق کند. معتقدم من و شما می توانیم مانند مجسمه ساز رفتار کنیم. می توانیم استادی هنرمند شویم و به جای تراشیدن سنگ، زندگی مان را بسازیم.

تصمیمات خوب امروز ، فردای بهتری را نوید می دهد.کسی نمی گوبد که گرفتن تصمیمات خوب همیشه ساده است، اما این کار برای موفقیت ضرورت دارد. برای  موفق شدن باید تصمیم بگیرید و همین الان هم تصمیم بگیرید که برای زندگیتان اهداف داشته باشید.

رسیدن به موفقیت در یک شب بوجود نمی آید . اگر تمام افراد را که در هر زمینه ای به موفقیت رسیده اند ببینید و پیگیر کارهایشان باشید متوجه خواهید شد که آنها از ثانیه اول روزشان تا پایان شب و حتی قبل از خوابیدن خودشان اهداف و برنامه های مشخص دارند….

هدف گذاری ذهن ایده آل

این محصول در زمینه موفقیت در تمام جنبه های زندگی می باشد که این محصول ارزشمند در هر جلسه تمرینهایی دارد که فقط در سایت ذهن ایده آل میتوانید دریافت نمایید. این محصول آموزشی توسط استاد مهدی سجودی ارایه میشود .

 

دانلود ویدیو :

هدف گذاری صفر تا صد

دانلود تمرین جلسه اول هدف گذاری صفر تا صد ذهن ایده آل : 

برای خرید بسته آموزشی هدف گذاری از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

هدف گذاری ذهن ایده آل

برچسب ها
1 نظر
  1. Pingback: کسب درآمد - اقتصاد - بدهی - موفقیت | ذهن ایده آل - مهدی سجودی

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *