دی, ۱۳۹۵ بدون نظر تصویری, دانلودهای انگیزشی

هدف

همراهان عزیز ذهن ایده آل اکنون زمانی است که هدف گذاری در زندگی را شروع کنید و عادت های قبلی را کنار بگذارید و عادت های جدید ایجاد کنید تا شما را به سمت موفقیت سوق دهند. موفقیت به همین سادگی است. و همینطور که این محصول فوق العاده را مشاهده می نمایید قرار است یک برنامه عملی ملموس را با جزییات دریافت کنید. بگذارید این طرح، انتظارات شما را تغییر دهد، فرضیات گذشته تان را پاک کند، حس کنجکاوی تان را شعله ور سازد و به زندگی تان ارزش ببخشد.همین الان شروع کنید . از این اصول استفاده کنید.

این دوره آموزشی و ابزارهایی بصورت تمرین که در آن گنجانده ام، شامل بهترین مطالب و روش هایی است که تابحال شنیده، دیده و آموخته ام. این دوره آموزشی هدف گذاری ، عصاره بهترین مطالبی است که از تحقیقاتم برای شما تهیه کرده ام. همه اینها در یک دوره آموزشی که می تواند زندگی شما را تغییر دهد و بسیار هم ساده است، گنجانده شده است.

آیا میدانستید که تمامی محصولات ذهن ایده آل در زمینه موفقیت می باشد؟
آیا میدانستید تمام افرادی که از محصولات ذهن ایده آل استفاده کرده اند رضایت کامل دارند ؟
آیا دوست داری؟ آن قدر در بدست آوردن موفقیت خبره شوید که به شما بگویند : انسان فوق العاده!

پیشنهاد میکنم همین الان جلسه اول دوره آموزشی هدف گذاری از صفر تا صد را بصورت رایگان تهیه نمایید و اگر انسان فوق العاده شدن را باتمام وجود احساس میکنید میتوانید هم اکنون بسته آموزشی هدف گذاری را تهیه نمایید.

 

بیایید شروع کنیم!

ویدیو بسیار جالب و دیدنی از مهدی سجودی (مدیر موسسه روانشناسی انگیزشی ذهن ایده آل)در مورد هدف گذاری و برنامه ریزی برای آینده .این ویدیو زیبا را به هیچ عنوان از دست ندهید و در صورت امکان در شبکه های مجازی به اشتراک بگذارید.

هدف

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *