دی, ۱۳۹۵ بدون نظر دانلودهای انگیزشی

داشتن هدف در زندگی با دوره آموزشی هدف گذاری ذهن ایده آل

همراهان عزیز ذهن ایده آل اکنون زمانی است که هدف گذاری در زندگی را شروع کنید و عادت های قبلی را کنار بگذارید و عادت های جدید ایجاد کنید تا شما را به سمت موفقیت سوق دهد. موفقیت به همین سادگی است. 

همینطور که این محصول فوق العاده را مشاهده می نمایید قرار است یک برنامه عملی ملموس را با جزییات دریافت کنید. بگذارید این طرح، انتظارات شما را تغییر دهد، فرضیات گذشته تان را پاک کند، حس کنجکاوی تان را شعله ور سازد و به زندگی تان ارزش ببخشد.همین الان شروع کنید . از این اصول استفاده کنید.

این دوره آموزشی و ابزارهایی بصورت تمرین که در آن گنجانده ام، شامل بهترین مطالب و روش هایی است که تابحال شنیده، دیده و آموخته ام. این دوره آموزشی هدف گذاری ، عصاره بهترین مطالبی است که از تحقیقاتم برای شما تهیه کرده ام. همه اینها در یک دوره آموزشی که می تواند زندگی شما را تغییر دهد و بسیار هم ساده است، گنجانده شده است.

آموزش هدف گذاری

ویدیو بسیار جالب و دیدنی از مهدی سجودی (مدیر موسسه روانشناسی انگیزشی ذهن ایده آل)در مورد هدف گذاری و برنامه ریزی برای آینده .این ویدیو زیبا را به هیچ عنوان از دست ندهید و در صورت امکان در شبکه های مجازی به اشتراک بگذارید.

هدف

دانلودبسته آموزشی هدف گذاری صفر تا صد در لینک زیر:

دوره آموزشی هدف گذاری ذهن ایده آل

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *