آبان, ۱۳۹۷ بدون نظر دانلودهای انگیزشی, شنبه های با انگیزه

هر روز بهتر باشیم

هر روز یک هزارم درصد بهتر باشید: شما اگر هر روز یا هر هفته یا هر ماه تصمیم های درست بگیرید اونوقت می بینید که با چه سرعتی پیشرفت می کنید. اگر هر لحظه گوش به زنگ باشید با یک دفترچه یادداشت و قلم که همراهتان هست یادداشت کنید که با این کار توجه خودتان را به کارهای روزانه معطوف کنید.
توجه به کارهای کوچک و توجه به کارهای اشتباه شما را در مسیر موفقیت قرار می دهد. زمانی که قصد دارید همه اشتباهات کوچک و بزرگ خودتان را تصحیح کنید نتیجه حیرت انگیزی به دست می آورید. هیچ زمانی منتظر نتیجه زود نباشید تمام تلاش ما این باشد که حرفه ای عمل کنید و حرفه ای تصمیم بگیرید.

با تصمیم های درست روزانه نتایج آن را در ۱۲ ماه یا ۱۸ ماه آینده ببینید. درست است که باید هر هفته اندازه گیری کرد اما نتایج ان را در دراز مدت ببینید. این کارهای افراد موفق و ثروتمند خودساخته است.

کارهای کوچک اما مهم را هر روز انجام دهید

دیدید و شنیدید که در مسابقات جهانی به عنوان مثال دو و میدانی طرف به اندازه ۲ میل اختلاف یا ۱ دهم ثانیه اختلاف برنده شد و مقام اول دنیا را به دست آورد اما ۱۰ برابر نفر دوم جایزه اش ارزش دارد. آیا نفر اول ۱۰ برابر نفر دوم بود؟ خیر – فقط یک مقدار کوچک بهتر بود – دویدن های اضافی روزانه – انضباط کاری روزانه – نظم در تغذیه روزانه که اگر همه اینها را اندازه بگیریم نفر اول یک هزارم در هر ورز بهتر از نفر دوم بود.

قدرت کارهای کوچک را دست کم نگیرید

تلاش و کوشش نفر اول باعث شد که بهتر باشد و نفر اول جهانی مزد زحمات کارهای کوچک روزانه خودش را گرفت. اگر پول مسابقات جهانی را به پول ایران تبدیل کنیم نفر اول با نفر دوم حدود ۵ میلیارد تومان بیشتر دریافت می کند. آیا نفر اول مسابقات ۵ برابر نفر دوم دوید؟ حتی ۵۰% درصد هم از اون بهتر نبود حتی ۱۰ % هم بهتر نبود- قدرت کارهای کوچک به هم اضافه شد و این نتیجه هم به دست امد.
برای اینکه در زندگی بهتر باشید لازم است که تعداد بیشماری از کارهای کوچک را انجام دهید.
این ویدیو انگیزشی هر روز بهتر باشیم را مشاهده نمایید.

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی  ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *