مهر, ۱۳۹۷ بدون نظر دانلودهای انگیزشی

همه ما بی سواد به دنیا آمدیم

همه ما روز اول بی سواد به دنیا آمدیم؟!!۱ به مرور زمان این ما بودیم که انتخاب هایی داشتیم که مسیر زندگی ما را تغییر داد که هنوز هم این انتخاب ها هستند که مسیر زندگی ما را تغییر می دهند. انتخاب هایی که دیدنی نیستند و نامریی هستند، تو لحظه قابل درک نیستند اما وقتی به عقب نگاهی می اندازید متوجه می شوید که فلان انتخاب باعث چنین اتفاقی افتاد.

هر چیزی که در زندگی شما وجود دارد بخاطر این می باشد که قبلاَ در مورد چیزی تصمیم گرفته اید ، یعنی انتخاب ریشه تمام نتیجه ها هستند – پس هر انتخاب باعث رفتاری می شود که در طول مدت تبدیل به عادت می شود.

اگر الان موفق هستید انتخاب های درست و هوشمند در زندگی داشتید یا اگر الان ناراضی هستید انتخاب های ضعیف شما را عقب نگه داشته است .

انتخاب های درست در زندگی

پس شما انتخاب می کنید هر تصمیمی هر چند کوچک و بی اهمیت مسیر زندگی شما را تغییر خواهد داد . اگر دانشگاه بروید یا نه یا اگر با فلان نفر ازدواج بکنید یا نه یا مذاکره مهمی امروز داشته باشید یا تصمیم بگیرید بندازید برای روز دیگر ….. همه اینها مهم هستند و مسیر زندگی شما را تغییر خواهند داد.

اگر تا این لحظه به این صورت بود که نمی دانستید این انتخاب های شما آگاهانه نبوده است و هیچ توجه ای به انتخاب های خودتان نمی کردید و دلیل آن هم می تواند خانواده ، جامعه ، محیط و دیگر عوامل باشد در این آموزش یاد خواهید گرفت که چطور انتخاب های درست در زندگی بگیریم تا زندگی تان بهتر شود ……

این کلیپ انگیزشی همه ما بی سواد به دنیا آمدیم را از دست ندهید

ویدیو انگیزشی همه ما بی سواد به دنیا آمدیم را هم اکنون مشاهده نمایید.

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی رایگان ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *