شهریور, ۱۳۹۷ بدون نظر مقالات موفقیت

هنر و علم مدیریت عملکرد

مدیریت عملکرد برای حداکثر بازدهی :تقریباً یکی از مهم ترین ویژگی های هر میلوینری که می شناسم ، توجه بسیار دقیق به مدیریت زمان است. من شخصاً همیشه مشکل زیادی با « مدیریت زمان » دارم ، زیرا حقیقت این است که شما نمی توانید زمان را مدیریت کنید .

اما می توانید عملکرد را مدیریت کنید . بنابراین در این مقاله می خواهم به شما کمک کنم هنر و علم مدیریت عملکرد را فرا بگیرید.

من پول زیادی را صرف برنامه ها و سمینارهای متفاوت کرده ام تا نظام مدیریت زمان تمام و کمالی را پیدا کنم. متاسفانه به نظر نمی رسد ، ساختار تمام و کمالی وجود داشته باشد . اما با به کارگیری بخش هایی از هر یک و مقداری از دانسته های خودم ، بالاخره به ساختاری دست یافتم که فکر می کنم تا حدی امکان کامل است.

آنچه می خواهم در اینجا با شما در میان بگذارم ، دقیقاً ساختار مدیریت عملکردی است که من هر روز از آن استفاده می کنم، تا روی کسب نتایج تمرکز دقیق داشته باشم و در عین حال وقت آزادم را افزایش دهم به گونه ای که بتوانم در کنار خانواده ام از بودن با آنها لذت ببرم .

مدیریت عملکردکارهای روزانه

همان طور که متوجه شده اید ، من از صمیم قلب باور دارم ، چون عملکردی که فردی معمولی در هشت ساعت انجام می دهد را تنها در عرض سه ساعت انجام دهم.

کلید تبدیل شدن به یک میلیونر بیکار این است که نتایج عظیمی را تولید کنید و در عین حال وقت آزاد بسیار داشته باشید تا به کارهای مورد علاقه خود بپردازید . به طور یقین ، هیچ دلیلی وجود ندارد که نتوانید هر دوی این کارها را انجام دهید.

آیا میدانستید کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید از مطالعه ۵۰۰ نفر از ثروتمندان کره زمین کشف شده که شما هم با استفاده از این قوانین میتوانید مانند این افرادموفق به ثروت و موفقیت در زندگی دست یابید؟

بخشی از این کتاب صوتی را بشنوید

آیا میدانستید این کتاب در دنیا بالای ۱۰۰ میلیون نسخه فروش کرده و سومین کتاب پر فروش دنیا می باشد؟ و جالبه بدانید که افراد ثروتمند خودساخته و موفق میگویندکه از این کتاب سالی ۲ بار استفاده میکنند تا تمام قوانین وارد ضمیر ناخود آگاه آنها شود.

همین الان خرید میکنم

 

مدیریت زمان

آنچه می خواهم در اینجا با شما در میان بگذارم دقیقا از ساختار مدیریت عملکرد ای است که من هر روز از آن استفاده می کنند تا روی کسب نتایج تمرکز دقیق داشته باشم و در عین حال وقت آزادم را افزایش دهم.

چگونه اینکه بتوانند در کنار خانواده ام از دیدن آنها لذت ببرم .همانطور که می بینید من از صمیم قلب باور دارم چون عمل کردم را به این خوبی مدیریت می کنم، می توانم کاری که فردی معمولی در هشت ساعت انجام می دهند را تنها در عرض سه ساعت انجام دهم .

کلید تبدیل شدن به یک میلیونر بیکار این است که نتایج بسیار عظیمی را تولید کنید و در عین حال وقت آزاد بسیار است که بسیار زیادی داشته باشید تا به کارهای مورد علاقه خود بپردازید .به طور یقین، هیچ دلیلی وجود ندارد که نتوانید هرگز این کارها را انجام دهید!

این اولین توصیه طلایی در حوزه مدیریت زمان است. دیگر به خودتان بگویید:« زمان کافی در یک وجود ندارد» هر بار که این جمله را به زبان می آورید، هویت خود را به عنوان کسی که زمان کافی ندارد ،تقویت می‌کنید .

هر قدر بیشتر چیز هایی از قبیل این بگویید، بیشتر آنها را به حقیقت بدل می کنید و در نهایت به خاطر فقدان و کمبود باقی می مانید. حرف آخر اینکه، این جمله تضعیف کننده است و هر بار که آن را می گوید ،خودتان را ضعیف تر می کنید .

شاید این فکر کمی ناخوشایند به نظر برسد، اما این همان روش ناخوشایندی است که در مورد خودم به کار می‌بردم .می‌دانید، به نظر می‌رسید این بخشی از زمزمه روزانه ام بود. هر بار که می‌گفتم در یک روز وقت کافی وجود ندارد ، در واقع تقصیر را به چیزی جز خودم نسبت می‌دادم. همیشه برای این که کاری را انجام نداده بودم بهانه ای داشتم. به هر حال این تقصیر من نبود تقصیر زمان بود .

و به این شکل اوضاع را تغییر دادم. هر بار که می خواستم با خودم فکر کنم یا بگویم:« در یک روز زمان کافی وجود ندارد » آما آن را عوض میکردمو به خودم می‌گفتم :«در زمان خیلی زیادی وجود دارد».

تغییر باورهای درونی

من باید برنامه‌ریزی درونی خودم در رابطه با زمان را تغییر می دادم. باید ضمیر نیمه خود آگاهم را طوری برنامه ریزی می‌کردم که باور کنند من برای انجام هر کاری زمان خیلی زیادی دارم. وقتی برنامه ریزی خودم را تغییر دادم، توانایی ام برای انجام کارها، به حد چشمگیری پیشرفت کرد .

از حرفای من اشتباه برداشت نکنید. آیا هنوز هم روزهایی هستند که از عهده هر کاری که قصد انجامش را دارم بر نمی آیم؟البته. اما با تغییر دادن باورهای درونی ام درباره زمان ،حال از موضع قدرت به این موضوع می نگرم ، نه از جایگاه ضعف .

در گام نخست، این حقیقت را بپذیرید که هر روز، زمان زیادی برای انجام کارهای تان دارید. همه ما به میزان مساوی زمان در اختیار داریم.

زمان دشمن ما نیست، دشمنی ما ، باوری است که در خصوص آن داریم .

 

 

شما بعد از خواندن این مقاله ارزشمند هنر و علم مدیریت عملکرد : تجربه های ارزشمند خود را در این زمینه با همه دوستداران ذهن ایده آل درمیان بگذارید.

شما در زمینه هنر و علم مدیریت عملکرد چه تجربیاتی دارید؟

با توجه به علم و اطلاعاتی که از این مقاله هنر و علم مدیریت عملکرد بدست آوردید چه اقداماتی را بلافاصله انجام خواهید داد؟

با ما در قسمت نظرات همراه باشید…

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی  ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *