مرداد, ۱۳۹۷ بدون نظر پادکست

پادکست شماره ۲ : پول شر یا پول خیر؟

در پادکست دوم به این موضوع اشاره شده است که مشخصاَ یکی از دغدغه های همه ی انسانها امنیت مالی است . هر روزه میلیون ها انسان از منزل خارج شده و روانه ی محل کارشان می شوند. به این امید که به امنیت مالی برسند و خود را برای پرداخت هزینه های زندگی ، اجاره بها، پرداخت قبوض آب و برق ، و مایحتاج زندگی آماده می کنند.
بسیاری از خانواده های ایرانی به علت نداشتن تامین مالی متلاشی می شوند. فشارهای مالی ، جوانان را به سمت کارهای غیر اخلاقی و غیر قانونی می کشاند.
برای امرار معاش خود و خانواده مان به پول نیاز داریم و این نیاز بعضی از مواقع آن چنان شدید است که مارا نگران و مضطرب می کند. بسیاری از انسان ها به دلیل نیاز مالی از اهداف اصلی زندگی خود فاصله گرفته اند.
این واقعیتی انکار ناپذیر است که اغلب ایرانیان امنیت مالی ندارند و این به دلیل باورهای منفی و تصورهای غلط از ارزش های اجتماعی و دینی است.
اغلب ما تکلیف خود را با پول روشن نکرده ایم و دقیقا نمی دانیم که پول خوب است یا بد ، پول شر است یا خیر ؟ متاسفانه باورهای ما از ثروت منفی است. اکثر مردم ثروتمندان را خطا کار می پندارند و تصورشان این است که از راه حلال نمی توان ثروتمند شد. آن قدر عبارات منفی راجع به ثروت وجود دارد که بیشتر آنها به ضرب المثل تبدیل شده اند. مثلاَ این که پول چرک کف دست است . پول موقع آمدن دوتا پا دارد و موقع رفتن صد تا پا. به یاد داشته باشید آن چه را که در ذهن دارید و آنچه را که به زبان می آوریددنیای شما را می سازد.

پول شر یا پول خیر

در پادکست شماره ۲ به دغدغه های همه انسانها یعنی امنیت مالی می پردازد.
در این قسمت از پادکست می شنوید:.
نقش باورهای منفی در زندگی
تعارض در گفتار و کردار مردم درباره ثروت و فراوانی
آیا خدا ثروت را از ما دریغ می کند؟
در ذهن ما انسانها چه خبر است؟
ثروت بلیتی است که برای ورود به بهشت و یا جهنم می خرید.

 

 

جهت شنیدن دیگر پادکست های صوتی روی لینک کلیک نمایید.

 

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی رایگان ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

 

                                                                          www.zehneideal.com

 

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *