مهر, ۱۳۹۷ بدون نظر دانلودهای انگیزشی, شنبه های با انگیزه

پول نوکر شماست

در این ویدیو انگیزشی با موضوع پول نوکر شماست این آموزش را به شما خواهیم داد که :هیچ وقت فراموش نکنید که پول نوکر شماست و شما ارباب پول هستید.

خیلی مراقب باشید که این معادله برعکس نشود ، چون بسیاری از اشخاص فوق العاده باهوش و زیرک ، مرتکب این اشتباه شدند و خود و خانواده شان را به خاک سیاه نشاندند.

متاسفانه خیلی از انسان های مفلوک به خاطر عشق به پول از مردم سوء استفاده کرده اند و یکی از اساسی ترین قانون کسب موفقیت مالی حقیقی را زیر پا گذاشته اند .

دوست داشتن پول

شما باید همیشه مردم را دوست داشته باشید و از پول استفاده کنید ، نه اینکه پول را دوست داشته باشید و از مردم سوء استفاده کنید!.

برای اینکه یک انسان به موفقیت مالی برسد باید مانند یک پازل قطعه های را به هم وصل کند تا با جور کردن این تکه های پازل زندگی خود ، بتواند به موفقیت مالی دست پیدا نماید. قطعا اگر انسانی به راحتی نمی تواند به پول دست پیدا کند یکی از اشتباهات ممکن است این باشد که طرز تفکر اشتباه مالی دارد. فکر می کند که پول در دور دست ها می باشد و برای به دست اوردن پول باید از صبح تا شب زحمت کشید .

این باورهای اشتباه که فکر می کنید پول ارباب شماست قطعا در کسب موفقیت مالی شما تاثیر گذار می باشد.

در شنبه های با انگیزه همراه با ذهن ایده آل هفته پر انرژی را شروع کنید. شما عزیزان می توانید جهت دریافت دیگر دانلودهای انگیزشی شنبه های با انگیزه از طریق این لینک اقدام نمایید.

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی رایگان ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *