خرداد, ۱۳۹۸ بدون نظر مقالات موفقیت

مقاله انگیزشی شما چه انتظاری از خودتان دارید را از دست ندهید

افرادی که به موفقیت دست پیدا کرده اند و یا بهتر بگویم افراد فوق موفق می دانند که شروع هر کاری با انتظارات بالا در ابتدای کار بسیار آسان است ، ولی مهم است که شما بتوانید ضمن پیشرفت در کارتان ، میزان انتظارات خود را همان طور در سطح بالا نگه دارید.

متاسفانه ما دوست داریم سطح انتظارات خود را تغییر دهیم ، به عنوان مثال ، تصور کنید که کودکی دارید و او را در میان بازوان خود گرفته و فکر می کنید آه شاید این کودک وقتی بزرگ شود ، فیزیکدان برجسته ای شده و موفق به دریافت جایزه نوبل شود ، یا به عنوان سفیر در کشوری کار کند .

پس از گذشت سالیان سال ، شما از گوشه ی چشم به این کودکی که بزرگ کرده اید نظری افکنده و پیش خود فکر می کنید خوب حداقل یک فرد معتاد نیست.

از اینکه مطالب چه انتظاری از خود دارید را خواندید خوشحال هستید؟ می توانید هم اکنون مشتری مطالب سایت شوید تا جدیدترین مطالب سایت برای شما ایمیل شود. لطفا روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

سوالاتی که باید از خودتان بپرسید

بله بسیاری از مردم انتظارات خودشان را تغییر می دهند . به هر حال افراد موفق نه تنها هر کاری را با انتظارات بالا شروع می کنند ، بلکه سعی می کنند که آن را در همان سطح نگه داشته و نگذارند سطح انتظارات ان ها پایین بیاید . برای اینکه انتظارات شما به نتیجه برسد ، سوالات زیر را برای خودتان مطرح کنید:

۱- بهترین اتفاقی که می تواند امسال برای من ، خانواده و شرکتم بیفتد چیست ؟

۲- بدترین اتفاقی که می تواند امسال برای من ، خانواده و شرکتم بیفتد چیست ؟

۳- من باید به سرعت چه اقداماتی را شروع کنم که مطمئن شوم بهترین اتفاقات خواهد افتاد و بدترین اتفاقات روی نخواهد داد؟

سپس شما به عنوان یک فرد موفق اقدام کنید . هر روز یک قدم در ارتباط با خود ، خانواده خود و شرکتی که در آن مشغول به کار هستید بردارید تا بیشتر اطمینان حاصل کنید که بهترین اتفاقات پیش خواهد آمد ، و از وقوع بدترین اتفاقات جلوگیری خواهد شد .

البته در زندگی حوادثی وجود دارد که از کنترل شما خارج است ، با این وجود افراد موفق مایل اند هر چه را که می توانند کنترل کنند.

یک پیشنهاد مخصوص به شما ذهن ایده آلی عزیز:

کتاب صوتی قانون توانگری یک محصول فوق العاده که تاثیرگذاری آن بیش از کارگاه های آموزشی و سمینارهای موفقیت می باشد. یک محصول ارزشمند درباره کسب موفقیت و ثروت و زندگی شرافتمندانه. 
در راه موفقیت قدم بردارید و هم اکنون روی تصویر زیر کلیک نمایید.

 

شما بعد از خواندن این مقاله چه انتظاری از خود دارید: تجربه های ارزشمند خود را در این زمینه با همه دوستداران ذهن ایده آل درمیان بگذارید.
شما در زمینه چه انتظاری از خود دارید چه تجربیاتی دارید؟
با توجه به علم و اطلاعاتی که از این مقاله چه انتظاری از خود دارید بدست آوردید چه اقداماتی را بلافاصله انجام خواهید داد؟

با ما در قسمت نظرات همراه باشید…

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی  ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *