دی, ۱۳۹۵ 3 نظرات مقالات موفقیت

کتاب قانون توانگری ذهن ایده آل

بخش هایی شنیدنی از کتاب صوتی قانون توانگری

 

حقیقت تکان دهنده درباره قانون توانگری این است که توانگر بودن کاملاً درست است، نه نادرست. با درپیش گرفتن یک زندگی بخور و نمیر، نه موجب رضای خدا می شوید، نه موجب رضای خودتان. توانگری آرزویی الهی است که باید به گونه ای الهی تجلی یابد. میلیون ها ساده دل می پندارند که فقر نشانه زهد و تقواست. اعتقادی که برای برحذر داشتن مردم از انقلاب بسیار سودمند بود.

میزان آرامش و تندرستی و شادمانی و فراوانی شما، میزان توانگری شما را نشان می دهد.آفریدگارتان شما را توانگر می خواهد. این نیز یکی دیگر از حقایق تکان دهده درباره توانگری است.از آنجا که خلیفه خدا بر روی زمین یا آفریده بی همتای خداوند هستید، توانگری حق مسلم شما و میراث الهی شماست.واژه ثروت و دارایی به معنای زندگی شکوهمند است. و این همان چیزی است که متفکر توانگر باید برای حصول آن بکوشد و آن را حق معنوی خود بداند.

اگر خدا را منشاء همه برکات و ثروت های خود بدانید و برای یکایک جزئیات امور مالی خود چشم امیدتان را به او بدوزید، همه جنبه های زندگی تان ثبات می یابد.ذهن شما حلقه اتصال شما به برکت غنی خداوند و جوهر کائنات است.

اندیشه هایی که پیش از این در سرتان می گذشت، امروزِ شما را آفرید. و اندیشه ای که امروز در سرتان می گذرد، فردای شما را می آفریند.و جالب است که بدانیدصاحب نظران معتقدند که یک اندیشه توانگر قدرتمندتر از هزار اندیشه سست و شکست پرور و دو اندیشه توانگر قدرتمندتر از ده هزار اندیشه سست و شکست پرور میباشد….

کتاب صوتی قانون توانگری

در این کتاب صوتی تمام قوانین توانگرانه در آن اشاره شده است که با استفاده از این محصول ارزشمند، میتوانید به موفقیت در تمام جنبه های زندگی دست یابید.

ضمنا اثر این کتاب صوتی بیشتر از سمینار ها و کار گاه های آموزشی می باشد که شما عزیزان میتوانید با خرید این کتاب صوتی نهایت استفاده را ببرید.

قسمتی دیگر از کتاب صوتی قانون توانگری رابشنوید :

 

جهت خرید کتاب صوتی قانون توانگری از طریق این لینک اقدام نمایید.

 

برچسب ها
3 نظرات
 1. حدیثه

  سلام.این کتاب صوتی قانون توانگری رو از کجا میشه تهیه کرد؟

  Reply
  1. mehdisojodi

   سلام در قسمت محصولات سایت ذهن ایده آل و اینکه هر محصول که خواستید انتخاب کنید و مراحل ثبت نام را طی کنید تا بتوانید لینک محصول را دریافت نمایید.

   Reply

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *