فروردین, ۱۳۹۸ بدون نظر مقالات موفقیت

با انتخاب های آگاهانه افکار خود را کنترل کنید و کنترل روح خود را در دست بگیرید

قدرتی بی نظیر و غیر قابل تصور در شماست ، خرد نابی که بی وقفه به افکار سخنان شما پاسخ می دهد ، شما تنها زمانی می توانید این قدرت را در دست بگیرید و به نحوی شایسته از آن استفاده کنید که با انتخاب های آگاهانه ، افکار خود را کنترل کنید.

به یاد داشته باشید که روح تان ، شما را همواره تحت کنترل دارد. اما وقتی که کنترل روح خود را به دست بگیرید ، آن گاه این شما خواهید بود که افسار بر روح خود خواهید زد و از آن به شیوه یی که می پسندید استفاده خواهید کد. این شما هستید که آگاهانه تصمیم می گیرید چه گونه فکر کنید ، چه باورهایی داشته باشید ، چه گونه سخن بگویید ، چه گونه رفتار کنید . این شما هستید که تصمیم می گیرید راه را بر افکار ناخوش آیند سد کنید.

اگر فکر پیشین دوباره بر ذهن تان رسوخ می کند، بدانید که هنوز برایتان سخت است که باور کنید می توانید به سادگی و با قدرت، کنترل روح خود را به دست بگیرید.

مکالمه دو نفره با روح داشته باشید

قاطعانه و با قدرت به روح و درون خود بگویید: من هم اکنون اراده کرده ام که باور کنم به دست گرفتن کنترل روح کاری بس آسان تر از آن است که همواره گمان می کردم. مکالمه دو نفره با روح داشته باشید تا روح دریابد که شما همواره او را تحت و کنترل دارید و چیزی که بر زبان می آورید حقیقتاً راست است.

تنها کاری که هم اکنون از دست شما برمیآید، به دست گرفتن کنترل تفکری است که به ذهن خود راه داده و برای اندیشیدن و پردازش در کامپیوتر ذهن خود برگزیده اید.

گذشته ها گذشته است. آن چه که شما در گذشته برای اندیشیدن انتخاب کرده بودید و افکاری را که بر مغز خود راه داده بودید، همگی مشمول مرور زمان شده است و دیگر قدرتی بر آنها ندارید. دیگر نمی توانید بر تجارتی که در گذشته داشته ای دست ببرید. افکار آینده نامشخص هستند و نمی توانید از هم اکنون به دقت مشخص کنید چه افکاری و چه تجاربی با این افکار در زندگی داشته باشید.

آینده بر هیچ کس آشکار نیست

هیچ کس نمی تواند به دقت آینده را پیش بینی کند و بر اساس موقعیت هایی که در آینده دست می دهند ، از هم اکنون افکار خود را طراحی کند. آن چه تا کنون انجام داده ایم بر این امر استوار بوده که چهارچوب کلی افکار آینده را مشخص کنیم. افکارمان در هر زمانی باید امیدوار کننده و نیرو بخش باشتد تا بتئانیم بر موانع و مشکلات غلبه کنیم.

بنابراین ما عملاً قدرتی بر گذشته و آینده نداریم اما آنچه هم اکنون کاملاً تحت کنترل ماست ، افکار و باورهایی هستند که ما در ذهن خود داریم
فرض کنید یک کودک خردسال ، برای مدتی طولانی نزد شما بماند ، تصمیم می گیرید که کودک را عادت دهید هر شب سر ساعت نه به رخت خواب برود فکر می کنید اولین شب چگونه خواهد بود؟

روح سرکش خود را رام کنید

کودک معمولاً زیر بار قانون نمی رود و عصیان می کند . شاید دور خود بچرخد ، دا بزند و هر کاری را انجام دهد تا شما را از تصمیم خود منصرف کند. اگر یک بار در برابر او تسلیم شوید و کوتاه بیایید ، راه تسلز بر شما را فرا خواهد گرفت و کنترل کودک برای تاندشوار خواهد شد ، چرا که کودک آموخته است که چگونه می تواند بر شما حاکم شود و خواسته خود را به کرسی بنشاند.

اما اگر آرام و خون سرد ، قاطعانه بر سر تصمیم خود باستید و از پایگاه خود عقب نشینی نکنید ، کودک می فهمد که بر تصمیم خود راسخ هستید. این ساعت خواب جدید را کم کم می پذیرد و دست از سرکشی بر می دارد پس از گذشت دو یا سه شب ، کودک به این قانون شما عادت می کند و بی آنکه مشلی پیش آید آن چه خواسته شماست ، انجام می دهد.

از اینکه مطالب کنترل روح خود را در دست بگیرید را خواندید خوشحال هستید؟ می توانید هم اکنون مشتری مطالب سایت شوید تا جدیدترین مطالب سایت برای شما ایمیل شود. لطفا روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

برای روح خود قانون جدیدی وضع کنید

این کودک سرکش ، همان کودک درون و روح و جان ما است. در ابتدا که تصمیم می گیرید برای او قانون جدیدی وضع کنید و یا قانون گذشته را تغییر بدهید ، برایش دشوار است که پیش روی شما سرخم کند و تصمیم شود. بنابراین سرکشی می کند و به هر راه ممکن دست می زند تا شما را از تصمیمی که گرفته اید، باز دارد اما اگر آرام باشید ، تمرکز کنید و با قدرت بر تصمیم خود راسخ و استوار بمانید ، کودک درون روح می آموزد که حرف شما دو تا نمی شود و جداً بر تصمیم خود قاطع هستید.

سرور و صاحب اختیار روح خود باشید

بنابراین مجبور می شود که کوتاه بیاید و آرام آرام این شیوه جدید تفکر را می پذیرد و ظرف مدت کوتاهی ، همه چیز درست می شود ، شما در وضعیت مناسبی قرار می گیرید ، حالتان خوب خواهد شد و آنچه دلخواه سما بوده انجام خواهد پذیرفت. احساس خوبی خواهید داشت وقتی فکر کنید دیگر موجودی بی پناه و بی چاره ایی نیستید، بلکه سرور و صاحب اختیار روح خود هستید.

یک پیشنهاد مخصوص به شما ذهن ایده آلی عزیز:

کتاب صوتی قانون توانگری یک محصول فوق العاده که تاثیرگذاری آن بیش از کارگاه های آموزشی و سمینارهای موفقیت می باشد. یک محصول ارزشمند درباره کسب موفقیت و ثروت و زندگی شرافتمندانه. 
در راه موفقیت قدم بردارید و هم اکنون روی تصویر زیر کلیک نمایید.

 

شما بعد از خواندن این مقاله کنترل روح خود را در دست بگیرید: تجربه های ارزشمند خود را در این زمینه با همه دوستداران ذهن ایده آل درمیان بگذارید.
شما در این زمینه کنترل روح خود را در دست بگیرید چه تجربیاتی دارید؟
با توجه به علم و اطلاعاتی که از این مقاله کنترل روح خود را در دست بگیرید بدست آوردید چه اقداماتی را بلافاصله انجام خواهید داد؟

با ما در قسمت نظرات همراه باشید…

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی  ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *