اردیبهشت, ۱۳۹۶ بدون نظر تصویری, دانلودهای انگیزشی, شنبه های با انگیزه

گفتگو با خدا جلد چهارم ( ۴) – بازگشت به سوی خدا در زندگی که هرگز به پایان نمیرسد

نیل دونالد والش نویسنده سرشناسی است که تا به حال توانسته‌است به یکی از موفق‌ترین نویسندگان حال حاضر جهان تبدیل شود.به گفته خود نیل او زندگی پر فراز و نشیبی داشته و توانسته پس از چهل سال زندگی عادی و تحمل درد و رنج‌های بسیار، با نزدیک شدن به خداوند، به حد گفتگو با خدا برسد و موفقیت‌های بی‌شماری بدست آورد.

نیل دونالد والش کودکی خود را همراه با عقاید خرافاتی مادر و در کل آغشته با تفکر کاتولیکی افراط گرایانه می‌داند که همین موجب مشکلات شدید روانی برای او در طول زندگی شده‌است.

کتاب صوتی گفتگو با خدا

نیل دونالد والش می‌گوید که در شبی که از همه کس و همه چیز بریده بود ناگهان به خواب فرو رفت و در حالتی بین خواب و بیداری با خدا ارتباط برقرار کرد و در نهایت حاصل گفتگوهای خود را در قالب کتاب‌هایش دراختیار سایرین قرار داد که این جلد چهارم درباره زندگی بعد از مرگ می باشد که توسط موسسه ذهن ایده آل بصورت صوتی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

دوستان عزیز، خدایی که زیباست و زیبایی ها رو دوست دارد چجوری مرگ را میتواند زیبا بداند و آن را برای بنده هاش قرار دهد و سرنوشت همه انسان ها را به آن ختم کند!؟

شاید برای خیلی از افراد سوال پیش آمده که به چه صورت میباشدبعضی از افراد مرگ های زیبا و خوبی دارند.  اما برای بعضی از افراد مرگ ها خیلی دردناک می باشد. شاید از خودتان بپرسید مگر ممکن است مرگ هم زیبا باشد؟

فایل صوتی مراقبه با خدا یا همان کتاب صوتی گفتگو با خدا

آیا برای شما مهم است که بدانید چه طوری به این گفتگو رسیدید؟ اگر فکر میکنید که اتفاقی به این گفتگو با خدا رسیدید عظمت چیزی را که همین الان دارد برای شما اتفاق می افتد، از دست داده اید.

روح تان شما را به این فایل صوتی مراقبه با خدا رسانده است. همانطوری که شما را به هر گفتگوی دیگری که تابحال با خدا داشته اید ، به هر شکلی رسانده است. روح شما برنامه ریزی کرده است که این ویدیوی زیبا و نیز کتاب صوتی گفتگو با خدا را پیش روی شما قرار دهد.

هزارها رویداد ، درست مثل این لحظه ، به روشی دقیق ، در زمانی دقیق به یکدیگر وصل شده اند تا شما بتدریج به سمت عباراتی که در اینجا میبینید و میشنوید ، کشیده شوید و تنها روح بسیار مقدس شما می تواند چنین رویدادهایی را این طور بدون دردسر ایجاد کرده باشد. اگر از آن بابت مطمین باشید، آن عبارات را طوری دیگری خواهید شنید.

شما با دیدن این ویدیو دیدگاه تان  نسبت به مرگ تغییر خواهد کرد.  این اثری متفاوت از موسسه روانشناسی انگیزشی ذهن ایده آل می باشد. این کتاب صوتی یعنی کتاب صوتی گفتگو با خدابرای اولین بار در ایران تولید شده است و پیشنهاد میکنیم که حتما یک قسمت از این کتاب صوتی گفتگو با خدا را در سایت ذهن ایده آل دانلود نمایید .

به تو تجربۀ خارق العاده ای را مژده می دهم. تو می توانی با خدا گفتگویی داشته باشی…. یک محصول که می تواند زندگی شما را متحول کند.

 

 

 

 

دانلود ویدئو:

دانلود

 

یک پیشنهاد مخصوص به شما ذهن ایده آلی عزیز:

گفتگو با خدا و پيام در خانه بودن با خدا مي تواند يكي از مفيدترين و اميدواركننده ترين پيام هايي باشد كه بشريت تا بحال دريافت كرده است.اگر شما در برابر اين كتاب ـ و، در هر حال، در زندگي تان، حوصله بخرج بدهيد، پاداشي عالي دريافت خواهيد كرد 

کاری است برخاسته از عشق برای عشق .

هم اکنون روی تصویر زیر کلیک نمایید.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *