آذر, ۱۳۹۵ بدون نظر تربیت کودک, کتاب, مقالات موفقیت

مقدمه

انواع بازی های کودکانه را در این کتاب با ارزش بخوانید.

پنجاه سال است كه تحقيقات متعدّدي در زمينه‌ي فهم ماهيتِ فعاليتِ ادراكي كودك و چه‌گونگي پيشرفت آن انجام شده است. به عبارت ديگر، تحقيقات متعدّدي در زمينه‌ي روشي كه كودك به وسيله‌ي آن مي‌آموزد، رشد مي‌كند و آموخته هايش را به صورت منظّم دسته‌بندي ‌مايد، صورت گرفته است.

اخيراً محققان توانسته اند، بسياري از قابليت هاي نوجوانان را مشخّص كنند و در اين تحقيقات، به نتايج بسيار شگفت انگيزي دست يابند. به طور كلّي، كودكان از توانايي، استعداد و بلوغ زودرس برخوردارند و بيش از حدّ تصوّر ما براي زندگي تلاش مي كنند. بعد از اين اكتشافات، بيشتر افراد از زاويه ي جديدي به اطفال مي نگرند.

تفكّر اساسي در وراي همه اين مسائل، اثبات اين مسئله است كه كودك نه فقط با بزرگسال برابري مي كند، بلكه به دنبال بازي هايي ست كه به او امكان به فعليت رساندن توانمندي هايش را مي دهد و باعث گسترش آموخته هايش مي شود.

کتاب ۱۵۰ بازی کودکانه را هم اکنون دانلود نمایید.

 


 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی رایگان ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

یک پیشنهاد مخصوص به شما ذهن ایده آلی عزیز:

کتاب صوتی قانون توانگری یک محصول فوق العاده که تاثیرگذاری آن بیش از کارگاه های آموزشی و سمینارهای موفقیت می باشد. یک محصول ارزشمند درباره کسب موفقیت و ثروت و زندگی شرافتمندانه. 
در راه موفقیت قدم بردارید و هم اکنون روی تصویر زیر کلیک نمایید.

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *