آذر, ۱۳۹۵ بدون نظر کتاب, مقالات موفقیت

مقدمه

انواع بازی های کودکانه را در این کتاب با ارزش بخوانید.

پنجاه سال است كه تحقيقات متعدّدي در زمينه‌ي فهم ماهيتِ فعاليتِ ادراكي كودك و چه‌گونگي پيشرفت آن انجام شده است. به عبارت ديگر، تحقيقات متعدّدي در زمينه‌ي روشي كه كودك به وسيله‌ي آن مي‌آموزد، رشد مي‌كند و آموخته هايش را به صورت منظّم دسته‌بندي ‌مايد، صورت گرفته است.

اخيراً محققان توانسته اند، بسياري از قابليت هاي نوجوانان را مشخّص كنند و در اين تحقيقات، به نتايج بسيار شگفت انگيزي دست يابند. به طور كلّي، كودكان از توانايي، استعداد و بلوغ زودرس برخوردارند و بيش از حدّ تصوّر ما براي زندگي تلاش مي كنند. بعد از اين اكتشافات، بيشتر افراد از زاويه ي جديدي به اطفال مي نگرند.

تفكّر اساسي در وراي همه اين مسائل، اثبات اين مسئله است كه كودك نه فقط با بزرگسال برابري مي كند، بلكه به دنبال بازي هايي ست كه به او امكان به فعليت رساندن توانمندي هايش را مي دهد و باعث گسترش آموخته هايش مي شود.

download-image

 

 

 

 

 

 

برای دیدن دانلودهای رایگان ، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی موفقیت و کسب ثروت به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.                                                                          www.zehneideal.com   دلی شاد و ذهنی ثروتمند را برایتان آرزومندیم.

 

مهدی سجودی

 

مدیر سایت ذهن ایده آل

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *