آذر, ۱۳۹۵ بدون نظر مقالات موفقیت

مقاله ۷ رازی که شما را میلیاردر می سازد را از دست ندهید

اگر میخواهید میلیونر شوید این مقاله را نخوانید، فقط اگر میخواهیند میلیاردر شوید این مقاله را بخوانید.

اگر تا به امروز فکر میکردید داشتن چند ده میلیون تومان امینت مالی بدست می آوردید، باید نا امیدتان کنم… با توجه به شرایط اقتصادی نه تنها ایرانبلکه کشورهای دیگر، چند ده یا حتی صد میلیون توماننمیتواند یک آینده تضمینی برای شما و خانواده و فرزندانتان به ارمغان آورد.

اما چند سال پیش، موسسه Investments Fidelity تحقیقی بر روی سرمایه گذاران میلیاردر انجام داد و در کمال ناباوری نتایج آن خلاف تصور همگان بود : ۴۲ %از افراد میلیاردر احساس ثروتمند بودن نمیکنند و فکر میکنند زمانی که میانگین ۵٫۷ میلیون دلار بر داراییشان اضافه شود ،تازه احساس ثروتمند بودن خواهند کرد.

بنیان فکری میلیاردری برای خود بسازید

این مقاله یک سری نکته و روش برای پس انداز کردن پول برای روز مبادا یا روش های صرفه جویی و کاهش هزینه های صحبت نخواهد کرد…

شما در این مقاله یاد خواهید گرفت یک بنیان فکری میلیارد دلاری برای خود بسازید تا تبدیل به یک میلیاردر خودساخته شوید و با کمال لذت از خرج کردن پول احساس شادی کنید بدون آنکه نگران کم شدن موجودی تان باشید زیرا شما بعد از خواندن پی خواهید برد به جای کاهش هزینه ها باید درآمدتان را افزایش دهید، اما چطور؟ به خواندن ادامه دهید:

راز شماره ۱ : برای میلیاردر شدن ، اولین کار تصمیم گیری است

در دنیای تجارت قانونی به نام قانون فقر وجود دارد که اولین بار به قلم برایان تریسی نوشته شد:قانون فقر : افراد فقیر، تنها به این دلیل ثروتمند نیستند زیرا تصمیم نگرفته اند ثروتمند شوند.بله، واقعا هم اینچنین است. برای ثروتمند شدن و تبدیل به یک میلیاردر شدن بایدفقط یکبار برای همیشه با خودتان اتمام حجت کنید، تصمیم نهایی رابگیرید.

یاریک توماس، سخنران انگیزشی، زمانی که بی خانمان بود کنار یک رستوران لوکس خوابیده بود که مهمترین تصمیم زندگی اش را گرفت” اون موقع چنان قدرتمند با خودم عهد بستم که یک روز من هم میلیاردر خواهم شد و در این رستوران غذا خواهم خورد مانند دیگر افراد میلیاردر“…که تنها ۲ سال بعد توانست اولین میلیون دلارخودش را از طریق فروش کتابش بدست آورد و پیروزی اش را در همان رستوران جشن بگیرد.

شما باید یکبار، فقط یکبار تصمیم خودتان را بگیرید، آیامیخواهیدمیلیاردر شوید یا نه؟ و بعد آنرا بر روی کاغذ بنویسید” :من یک میلیاردرم و ارزش من بیش از یک میلیارد تومان است “و هر روز صبح با خود مرور کنید تا عمیقا وارد ضمیرناخودآگاهتان شود.

راز شماره ۲ : افکار فقیر ، می میرند

قانون دیگری در دنیای تجارت وجود دارد به نام قانون تامین کننده.

قانون تامین کننده : هیج محدودیتی برای پول در این دنیا وجود ندارد،

شما هرچقدر پول که بخواهید میتوانید داشته باشید بله، هیچ محدودیتی برای پول در این دنیا وجود ندارد، محدودیت فقط در افرادی است که پولها را در اختیاردارند.

برای تبدیل شدن به یک میلیاردر شما باید افکارفقیر خالص شوید. افکاری ازاکثرا ازکودکی در ضمیراز شرناخودآگاه ما نهادینه شده است

برای مثال ”افراد فقیر شادتر اند “.، ”افراد فقیر ایمان قوی تری دارند” “غذات رو تا آخر باید بخوری شاید دیگه هیچوقت همچین غذایی گیرت نیاد” “پول داشتن سختی کشیدن دارد … “این افکار که به صورت ناخودآگاه با صحبت کردن با افراد عام، فقیر یا حتی بیشتر از تلویزیون وارد ضمیر ناخودآگاهتان میشود را باید دور بریزید.

این افکار باعث میشود هرزمانی که میخواهید احساس ثروتمند بودن بکنید جلوی شما را بگیرد .شما اگراحساسش نکنید، هرگز نمیتوانید آنرا جذب کنید.

 

از اینکه مطالب ۷ رازی که شما را میلیاردر می سازد را خواندید خوشحال هستید؟ می توانید هم اکنون مشتری مطالب سایت شوید تا جدیدترین مطالب سایت برای شما ایمیل شود. لطفا روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

راز شماره ۳ : ثروتمند شدن را یک وظیفه بدانید

افراد ثروتمند و میلیاردر که اکثرا کارآفرین هم هستند، بصورت معمول انگیزه آنها برای ثروتمند شدن کسب پول نیست !پول باعث میشود آسایش بیشتری داشته باشند، اما انگیزه واقعی آنها با رفع نیاز بازار، با ایجاد تغییر، پیشرفت و… برطرف میشود.

افراد ثروتمند برای درآمد بیشتر کار نمیکنند، آنها برای تولید محصولی جدیدتر، کشف نیاز جدیدتر، وارد ماجراجویی جدید و … کار میکنند و جالب اینکه پول خود به خود بدنبال انها می آید.

افراد ثروتمند هنگام مواجه با کمبود پول، یا بحران مالی، از هزینه های خود نمی کاهند، در عوض بیشتر تلاش میکنند بر درآمد شان بیافزایند، اگر با افراد ثروتمند صحبت کنید، بزرگترین پیشرفت هایشان را در زمان شکست،بحران مالی و اتفاقاتی مشابه داشتند که دو راه پیش رو داشتند، راه آسان کم کردن هزینه و تلاش نکردن راه دوم

و سخت تر که کمتر کسی بدنبال آن میرود کم نکردن هزینه و تلاش مضاعف(… آنهایی که ثروتمند شدند راه دوم را انتخاب کردند.)

راز شماره ۴ : خودتان را با افراد ثروتمند احاطه کنید

برای ثروتمند شدن بی نهایت منبع یادگیری و مربی وجود دارد. اما شما تا زمانی که خودتان را با افراد میلیاردر واقعی احاطه نکنید نمیتوانید ثروتمند شوید، چرا؟

چون شما با هر فردی معاشرت داشته باشید، ناخودآگاه رفتاری مشابه طرف مقابلتان خواهید داشت. این یک اصل است. شما اگر دقت کنید رفتار مشابه زیادی با دوستتان دارید.شما نمیتوانید میلیاردر شدن را فردی یادبگیرید که خود برای سخنرانی یکساعته در مورد میلیاردر شدن پول ناچیزی میگیرد.

شما نمیتوانید میلیاردر شدن را فردی که طرزفکرش این است ”میلیاردر شدن بستگی به سرنوشت آدمها داره…“ یاد بگیرید. شما باید میلیاردر شدن را افراد میلیاردر یاد بگیرید، نه اینکه از آنها بخواهید به شما آموزش دهند بلکه آنرا خودتان در آنها کشف کنید.چطور سرمایه گذاری میکنند؟ چطور حرف میزنند؟ چطور تیم اداره میکنند؟ چطور با پول رفتار میکنند؟نگرششان در مورد پول چیست؟ و…

راز شماره ۵ : مانند یک میلیاردر کار کنید

افراد ثروتمند به شدت بر روی زمانشان حساس اند…. آنها زمان را میخرند، در حالی که افراد فقیر آنرا میفروشند. افراد ثروتمند بیش از افراد فقیر کار میکنند، دیرتر از افراد فقیر میخوابند و زودتر از افراد فقیر بیدار میشوند.

افراد ثروتمند ناخودآگاه توسط اشتیاقشان برای موفقیت مصرف میشوند…. آنها چنان غرق کارشان میشوند تازمانی که احساس پیروزی کنند نه کار کردند.

راز شماره ۶ : تمرکزتان را از خرج کردن به روی سرمایه گذاری تغییر دهید

افراد ثروتمند پول خرج نمیکنند، آنها سرمایه گذاری میکنند.در ایران کمتر، اما در خارج از کشور مالیات به ازای خرج کردن پول بیشتر است از سرمایه گذاری!افراد فقیر یک عمر کار میکنند تا خانه ای به صورت قسطی بخرند.

افراد ثروتمند، یک آپارتمان میخرند، آنرا اجار ه میدهند، با اجاره آن قسط هایشان را پرداخت میکنند و هر سال بر ارزش خانه افزوده میشود و تبدیل به سرمایه بهتری میشود.

افراد ثروتمند ماشین های لوکس نمیخرند تا احساس راحتی کنند. آنها معمولا ماشین های معمولی برای کارشان میگرند و اگر ماشین لوکس میخرند تنها دلیل آن حفظ برند شخصی و اعتبارشان است.

و مهمترین راز

راز شماره ۷ : منبع درآمد چندگانه بسازید

افراد ثروتمند هرگز بر روی یک منبع درامد تکیه نمیکنند… آنها چندین منبع درامد برای خود دارند و دقیقا ازمنابعی در حال کسب درآمد هستند که عاشق آن هستند، آن کار را دوست دارند و از انجام آن لذت میبرند.

اگر افراد ثروتمند را ببینیند، معموال کمتر صبح تا شب بر سر یک کار هستند، آنها تنوع را دوست دارند و همین کار باعث میشود آنها انرژی-ای کامال بهینه به کاری اختصاص دهند.

احتمالا شما هم تجربه کردید زمانی که تنها امیدتان موفقیت در یک کار میشد، به احتمال زیاد ان کار به شکست روبرو میشد. اما زمانی که چندین جهت برای تمرکز حواستان داشتید و موفقیت یکی از کارهایتان تاثیر زیادی برموفقیت شما نداشت ،دقیقا همان کارها یک به یک با موفقیت روبرو میشدند.

و در آخر باید بدانید، افراد ثروتمند از ثروتمند شدن شما خوشحال میشوند. آنها به خوبی قانون تامین کننده را

میدانند. برای افراد ثروتمند بزرگترین راز، ثروتمند نشدن افراد فقیر است ! زیرا آنها میدانند که افراد برگزیده یاخاصی نیستند که ثروتمند شدند… افراد ثروتمند دوست دارند شما نیز ثروتمند شوید به ۲ دلیل :

۱ )تا بتوانیدمحصولات یا خدمات آنها را بخرید

۲ )زیرا دوست دارند با افراد ثروتمند بیشتری معاشرت کنند.

یک پیشنهاد مخصوص به شما ذهن ایده آلی عزیز:

گفتگو با خدا و پيام در خانه بودن با خدا مي تواند يكي از مفيدترين و اميدواركننده ترين پيام هايي باشد كه بشريت تا بحال دريافت كرده است.اگر شما در برابر اين كتاب ـ و، در هر حال، در زندگي تان، حوصله بخرج بدهيد، پاداشي عالي دريافت خواهيد كرد 

کاری است برخاسته از عشق برای عشق .

هم اکنون روی تصویر زیر کلیک نمایید.

 

شما بعد از خواندن این مقاله ۷ رازی که شما را میلیاردر می سازد: تجربه های ارزشمند خود را در این زمینه با همه دوستداران ذهن ایده آل درمیان بگذارید.
شما در زمینه ۷ رازی که شما را میلیاردر می سازد چه تجربیاتی دارید؟
با توجه به علم و اطلاعاتی که از این مقاله ۷ رازی که شما را میلیاردر می سازد بدست آوردید چه اقداماتی را بلافاصله انجام خواهید داد؟

با ما در قسمت نظرات همراه باشید…

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی  ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *