مهر, ۱۳۹۷ بدون نظر دانلودهای انگیزشی, شنبه های با انگیزه

تمرین ذهنی مالی

یکی از کارهایی که در تمرین ذهنی مالی می توانید انجام دهید این است که : در ذهن خود تصور کنید که در اتاقی به همراه چند تن از دوستان خود نشسته اید. سپس مجسم کنید که به آنها اعلام می کنید خیال دارید پول دار شوید ، آنقدر پول دار شوید که زندگی دلخواه خودتان را فراهم می کنید. حالا تصور کنید این کار چه احساسی را در شما ایجاد می کند.

شاید مثل خیلی از انسان ها احساس ناخوشایندی به شما دست بدهد ، آنقدر ناخوشایند که به دوستان خود می گویید شوخی کردم و حرف خود را پس می گیرید.

اما باید بدانید که افراد ثروتمند و متمول وقتی صحبت از پول به میان می آید ، به هیچ وجه احساس سختی ندارند.

حتمامی پرسید چرا؟ شاید بدیهی ترین جواب این باشد: چون آنها کلی پول دارند! اما پاسخ صحیح نیست. باید بدانید که حقیقتاً پولدار بودنِ این قبیل اشخاص باعث نشده که از پول خوش شان بیاید ، بلکه چون از پول خوششان می آید ، پول دار شده اند.

ذهن ثروتمند

یعنی یکی از دلایلی که باعث شده این افراد متول ، پولدار بشوند این است که انها ذهنیت ثروتمند را در خودشان ایجاد کرده اند. بنابراین اگر ما هم می خواهیم ثروتمند شویم باید ذهن ثروتمند را در خودمان ایجاد کنیم.

سوالی که اکنون باید از خودتان بپرسید ، این است : چطور می توانم یک ذهن ثروتمند ایجاد کنم؟بگذارید برایتان بگویم. بهترین راه برای ایجاد ذهن ثروتمند این است که وضعیت مالی ی را برای خودتان مجسم کنید که آرزویش را دارید.

از آنجایی که ذهن ناخودآگاه نمی تواند میان ثروت واقعی و تجسم تفاوت قائل شود ، خیلی زود با فکر پول انس می گیرید و در نتیجه آن را بیشتر به سوی خود جلب می کنید.

شاید این کار شبیه بازی باشد ، اما به شما اطمینان می دهم که عاقلانه ترین کاری باشد که می توانید انجام دهید. این یکی از تمرین ذهنی موفقیت مالی می باشد که در ادامه ویدیو انگیزشی تمرین ذهنی مالی را مشاهده نمایید…

در شنبه های با انگیزه همراه با ذهن ایده آل هفته پر انرژی را شروع کنید. شما عزیزان می توانید جهت دریافت دیگر دانلودهای انگیزشی شنبه های با انگیزه از طریق این لینک اقدام نمایید.

 
شما را به دیدن این کلیپ انگیزشی با آموزش آقای مهدی سجودی دعوت می نماییم

 

 
 
 


 
 
 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی رایگان ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

برچسب ها