شهریور, ۱۳۹۷ بدون نظر دانلودهای انگیزشی

باور به موفقیت

یکی از مسائل مهم که باعث می شود انسانها نتوانند به اهداف خود برسند عدم باور به موفقیت است. خودِ باور به موفقیت باعث موفقیت می شود.

اگر در ذهن خود باور داشته باشید که انجام کاری امکان پذیر نیست و برای انجام آن کار تلاش کنید هر چقدر هم تلاش کنید بی نتیجه خواهد بود. زیرا شما به انجام شدن آن کار اصلاَ باور ندارید. چگونه می توان به انجام شدن کاری باور نداشت ولی برای انجام آن کار تلاش کرد و به نتیجه رسید.

هر کاری را که می خواهید انجام دهید باید اول باور داشته باشید که انجام آن کار امکان پذیراست.

عامل اصلی و اساسی در دستیابی انسان به فضا این باور بود که فضا را می توان تسخیر کرد. بدون اعتقاد راسخ و خلل ناپذیر به توانایی فتح فضا، دانشمندان ما شهامت، علاقه و شور برا ی اقدام نداشتند. اعتقاد به پیروزی، بخش اصلی و بسیار ضروری از سرنوشت انسان های موفق است. به موفقی خود ایمان داشته باشید و یقین بدانید که حتماً موفق خواهید شد.

ایمان به موفقیت

در زمان گفت وگو با افراد ناموفق از زبان آن‌ها چنین جملاتی می‌شنویم: راستش را بخواهی خودم می دانستم عملی نیست یا وقتی کارها بروفق مراد پیش نرفت، چندان تعجب نکردم. طرز فکر «امتحان میکنم ولی می دانم عملی نیست» نتیجه ای جز ناکامی به بار نمی آورد……

بی اعتقادی یک نیروی مخرب است. عدم باور و ایمان ، سبب بسیاری از شکست ها، بی اعتقادی، عدم اطمینان، گرایش ناخودآگاه به شکست و نداشتن میل به پیروزی است. کافی است که ایمان به موفقیت نداشته باشید ،تردید به خود راه دهید تا قدم در مسیر شکست بردارید و به راحتی شکست بخورید .

احترام گذاشتن به چهره های پیشرو خوب است، اما ستایش کردن،‌ هرگز! باور کنید بیشتر از آن‌ها هم می توان رفت، بسی فراتر از آن‌ها . باورها شکل دهنده و تنظیم کننده رفتار انسان ها هستند. هر انسانی محصول افکار خویش است. باید بزرگ اندیش بود و اندیشه ها را رو به رشد تنظیم کرد،‌ با اعتقاد راسخ به موفقیت، موانع رابه کناری زد، باید بزرگ اندیشید و بزرگ شد.

باید طوری رفتار کنید که نشان دهید در انتظار موفقیت، شادی و فراوانی هستید و خودتان را برای آن آماده کنید. این را بدانید که همیشه بر اساس ایمان تان به شما داده می‌شود. تنها ایمان است که می‌تواند در ذهن اثر بگذارد؛ وقتی شما می‌خواهید به آرزویی برسید، ولی در دل خود برای رسیدن به آن، باور و ایمان کافی و واقعی ندارید و دچار تردید هستید که آیا به هدف تان می‌رسید یا نه، مطمئن باشید به آن هدف نمی‌رسید.

کلید موفقیت در درون شما است

اگر ایمان نداشته باشید، هیچ اتفاقی برای شما نمی‌افتد. باید باور کنید که خداوند از راه‌های عجیب و غریب که حتی فکرش را هم نمی‌کنید، شما را به اهداف تان می‌رساند.

 

کلید موفقیت در درون شما است، نه در بیرونتان. بسیاری از افرادی غیر از این تصور می کنند…ولی من به آن ها می گویم یک راز فقط وجود دارد و آن در یک کلمه خلاصه می شود؛ باورداشتن. باور و اعتقاد شما قدرتمند ترین عنصر در دست یابی شما به موفقیت است.

قبل از دیدن کلیپ انگیزشی باور به موفقیت ، حرفهای خودم را در ارتباط باور به موفق شدن با این جمله به پایان برسانم: شما آنچه را که می بینید باور نمی کنید. بلکه آن چیزی را می بینید که قبلاَ به عنوان یک باور انتخاب کرده اید.

ویدیو انگیزشی باور به موفقیت را هم اکنون مشاهده نمایید.

 

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی رایگان ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *