آذر, ۱۳۹۵ بدون نظر کتاب, مقالات موفقیت

بنویس تا اتفاق بیفتد

کاتب مصری روی شومینه‌ی اتاقم نشسته است.این مجسمه سنگی را در سفری که سال ها پیش به قاهره داشتم خریدم. او چهار زانو نشسته، کاغذ پاپیروس را روی پاهایش گذاشته و قلم به دست گرفته و آماده نوشتن است

به آینده خیره شده، گویی آینده را می بیند. این مجسمه سمبلی است از موضوع این کتاب.در نظر مردمان مصر باستان نیل، هر چیزی که نوشته می شد حقیقت پیدا می کرد.

«فکرهای بزرگ بکنید- مؤثر است»

 

 

دانلود کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد

در دهه های هزار و نهصد بیست و سی کتاب های بسیاری با عنوان های (پُر سروصدا همانند: پیروزی!!! موفقیت!!! تو می توانی انجامش دهی!!!) درباره شگفتی های «علم تفکر» سخن می‌گفتند: «بیندیشید و ثروتمند شوید» نوشته ناپلئون هیل، «جادوی اعتقاد» نوشته کلودام بریستول. «همانند انسان ها فکر کنید.» نوشته جیمز آلن و بعدها در دهه‌ی پنجاه، کتاب «جادوی فکر بزرگ» نوشته دیوید جی. شوآرتز.

شایان توجه است که تمامی این کتاب ها هنوز هم چاپ می شوند و پس از پنجاه، شصت هفتاد سال، هم اکنون در کتاب فروشی ها به راحتی در دسترس هستند. با وجود اینکه امروز زبان این کتاب ها کهنه، مثال هایشان نامأنوس و جنسیت گرایی در آنها نمایان است، اما هنوز هم این کتاب ها برای مخاطب امروزی جذابیت دارند….

 

جهت دریافت کتاب بنویس تا اتفاق بیافتد روی تصویر زیر کلیک نمایید


 
 

یک پیشنهاد مخصوص به شما ذهن ایده آلی عزیز:

کتاب صوتی قانون توانگری یک محصول فوق العاده که تاثیرگذاری آن بیش از کارگاه های آموزشی و سمینارهای موفقیت می باشد. یک محصول ارزشمند درباره کسب موفقیت و ثروت و زندگی شرافتمندانه. 
در راه موفقیت قدم بردارید و هم اکنون روی تصویر زیر کلیک نمایید.

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی رایگان ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *