فروردین, ۱۳۹۷ 1 نظر پادکست, دانلودهای انگیزشی

تفکر مثبت

سلام خدمت شما همراهان ذهن ایده آل. خوشحالم که یکبار دیگر با یک فایل صوتی دیگر در خدمت شما عزیزان هستم.

چند وقت پیش یک لب تاپ خریداری کردم و بعد از خرید قصد داشتم که خودم چند نرم افزار روی ان نصب کنم که متاسفانه آن نرم افزار ویروسی بود و باعث شد که لب تاپ جدید من که جدیدترین مدل از نظر تکنولوژی بود به سختی کار کند. با اینکه لب تاپ از نظر سخت افزاری بسیار قوی بود اما متاسفانه سرعت پایینی پیدا کرد و من نتوانستم از حداکثر توانایی های لب تاپم استفاده کنم. این اتفاق باعث شد که فکر من مشغول شد ذهنم درگیر زندگی خودمان شد که ما انسانها در زندگی خودمان هم به همین صورت هستیم ….

فایل آموزشی تفکر مثبت

زمانی که خداوند مارا خلق کرد ، فرمود من اشرف مخلوقات را آفریدم ، شما از نظر سخت افزاری بی نقص هستید ، من به شما موهبت و استعدادهای منحصر به فردی عطا کردم و از همان ابتدا شما را به گونه ای برنامه ریزی کردم که زندگی سرشار از موفقیت ، سلامتی و قدرت داشته باشید…

پس چرا خیلی از انسانها زندگی همراه با موفقیت را دنبال نمیکنند….؟!

فرض کنید آن کامپیوتر قدرتمند به همراه نرم افزار درست باشد ، اما به دلیل نرم افزار معیوب ، کامپیوتر من ویروسی شد ، به طور مشابه ، دلیل این که زندگی سرشار از فراوانی را تجربه نمیکنیم ، این است که نرم افزار ما آلوده شده است. دیگران به ما گفتند: تو نمیتوانی موفق شوی ، تو با استعداد نیستی ، هرگز تو زندگیت موفق نمیشوی ……

این گفته ها ذهن ما را که همانند یک نرم افزار است آلوده کرده اند . در نتیجه ما با اعتماد به نفس پایین صحبت میکنیم و همیشه منفی هستیم و رویاهای ما تحقق پیدا نمیکنند…….

فایل صوتی تفکر مثبت

همه اینها دلیل بر آن شد که این فایل صوتی آموزشی را برای شما عزیزان ذهن ایده آل اماده کنم و هم اکنون میتوانید در اینجا فایل صوتی تفکر مثبت را گوش نمایید.

شما عزیزان می توانید جهت دانلود پادکست های صوتی ذهن ایده آل از طریق این لینک اقدام نمایید.

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی رایگان ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

 

برچسب ها
1 نظر
  1. ساجدی

    عالی و فوق العاده. ممنونم از زحمات شما که برای انگیزه دادن ما انجام میدید.

    Reply

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *