بهمن, ۱۳۹۵ بدون نظر تصویری, دانلودهای انگیزشی

توضیحات درباره کتاب صوتی قانون توانگری

کتاب قانون توانگری یک کتاب الهام بخش برای شناخت بهتر ما از قوانین حاکم بر ثروت و توانگری است. عملی کردن قوانین موفقیت و ثروت در زندگی از مهمترین نکات در کتاب صوتی قانون توانگری می باشد.برای اولین بار در ایران کتاب صوتی قانون توانگری را به صورت صوتی و با استانداردهای E-BOOKS برای شما عزیزان با قیمیتی باورنکردنی آماده کرده ایم .

بخشی از کتاب صوتی قانون توانگری را بشنوید و لذت ببرید.

قانون خلاقيت اين است که به جاي اين که آرزوهاي ديرين خود را با اين بهانه که روياهايي محال هستند سرکوب کنيد، به طرزي سازنده به آن ها بنگريد. يعني بدانيد که آرزوهاي راستين شما چيستند، و آن گاه از آرزوهايتان فهرستي تهيه کنيد. به طور منظم به سراغ آن ها برويد و در صورت لزوم آن ها را عوض يا جا به جا کنيد. وقتي آرزوهايتان را مي نويسيد، جايگاه ذهني آن ها نيز منظم ميشود.»

دانلود کتاب صوتی قانون توانگری

مي خواهم ديگر بار وعده ي گوته را به يادتان آورم: «انجام آن چه را که مي تواني يا مي انديشي که مي تواني، آغاز کن! در جسارت، نبوغ و اقتدار و اعجاز نهفته است……

کتاب صوتی قانون توانگری در حال حاضر به صورت صوتی در اختیار شماست پس اگر می خواهید زندگی خود را متحول کنید آن را از سایت ذهن ایده آل دانلود کنید و از نکات آن بهره ببرید. کتاب قانون توانگری برای اولین بار در ایران به صورت صوتی و با بالاترین کیفیت و با گویندگی مجری حرفه ای کشور تهیه شده است . ما در تیم ذهن ایده آل این تعهد را به شما عزیزان میدهیم که اثر گذاری این محصول ارزشمند بیشتر از برگزاری کارگاه های آموزشی و سمینار می باشد.

 

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی  ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *