بهمن, ۱۳۹۵ بدون نظر تصویری, دانلودهای انگیزشی

توضیحات درباره کتاب صوتی قانون توانگری

توضیحات درباره کتاب صوتی قانون توانگری :کتاب قانون توانگری یک کتاب الهام بخش برای شناخت بهتر ما از قوانین حاکم بر ثروت و توانگری است.آنچه در این

کتاب صوتی از این دست از کتابها مهم است عملی کردن قوانین موفقیت و ثروت در زندگی است.

بخشی از کتاب صوتی قانون توانگری را بشنوید و لذت ببرید.کتاب صوتی قانون توانگری که برای اولین بار در ایران این کتاب را به صورت صوتی و با استانداردهای E-BOOKS برای شما عزیزان با قیمیتی باورنکردنی آماده کرده ایم .

قانون خلاقيت اين است که به جاي اين که آرزوهاي ديرين خود را با اين بهانه که روياهايي محال هستند سرکوب کنيد، به طرزي سازنده به آن ها بنگريد. يعني بدانيد که آرزوهاي راستين شما چيستند، و آن گاه از آرزوهايتان فهرستي تهيه کنيد. به طور منظم به سراغ آن ها برويد و در صورت لزوم آن ها را عوض يا جا به جا کنيد. وقتي آرزوهايتان را مي نويسيد، جايگاه ذهني آن ها نيز منظم ميشود.»

عبارات تاکیدی می تواند زندگیتان را دگرگون و متحول کند و  معجزات فراوانی را به همراه داشته باشد . حتی اگر زندگیتان بر وفق مراد نباشد ، باز هم باید این جملات را بگویید و بدانید که کلامتان دارای اقتداری عظیم است .

برای خلق زندگی رویایی تان و رسیدن به اهدافی که لیاقتش را دارید ، هر روز از این عبارات استفاده کنید . تکرار عبارات تاکیدی راهی است برای رسیدن به زندگی آرمانی تان ، شاه کلیدی است برای رسیدن به هر چه که آرزوی رسیدنش را دارید .

همین الان گوش کنید:

 

توضیحات مهدی سجودی درباره کتاب صوتی قانون توانگری

مي خواهم ديگر بار وعده ي گوته را به يادتان آورم: «انجام آن چه را که مي تواني يا مي انديشي که مي تواني، آغاز کن! در جسارت، نبوغ و اقتدار و اعجاز نهفته است……

کتاب صوتی قانون توانگری در حال حاضر به صورت صوتی در اختیار شماست پس اگر می خواهید زندگی خود را متحول کنید آن را از سایت ذهن ایده آل دانلود کنید و از نکات آن بهره ببرید. کتاب قانون توانگری برای اولین بار در ایران به صورت صوتی و با بالاترین کیفیت و با گویندگی مجری حرفه ای کشور تهیه شده است . ما در تیم ذهن ایده آل این تعهد را به شما عزیزان میدهیم که اثر گذاری این محصول ارزشمند بیشتر از برگزاری کارگاه های آموزشی و سمینار می باشد.

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دریافت فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی رایگان ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

                                                                          www.zehneideal.com

دلی شاد و ذهنی ثروتمند را برایتان آرزومندیم.

 
کتاب

کتاب قانون توانگری

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *