آبان, ۱۳۹۸ بدون نظر دانلودهای انگیزشی, مقالات, موفقیت در زندگی

دانلود رایگان کتاب صوتی غریزه اراده 

یکی از عواملی که لازمه رسیدن به هدف و دستیابی به موفقیت است، قدرت اراده است؛ اما متاسفانه در دوره کنونی، بیشتر افراد باور های غلطی در مورد این نیرو در ذهن دارند که منجر به ایجاد موانعی در مسیر موفقیت آن ها می شود.

کلی مک گونیگال نیز در همین راستا در سال ۲۰۱۱ با انتشار کتاب غریزه اراده، برای اولین بار به معرفی علم تسلط بر خود و مزایایی که این علم می‌تواند برای انسان داشته‌باشد می‌پردازد.

دانلود کتاب غریزه اراده 

مک گونیگال، با توضیح این که نیروی اراده چیست، چگونه کار می‌کند و چرا نیرویی ضروری و لازم برای انسان است، به تقسیم این نیرو به ۳ بخش تشکیل دهنده آن می پردازد؛ او در ادامه به مخاطبین خود کمک می‌کند تا بتوانند با بکارگیری این نیرو، سلامت، رضایت و شادی و بهره‌وری خود را افزایش دهند.

پس اگر جزو افرادی هستید که می خواهید به آسانی کنترل نیرو اراده تان را در دست بگیرید و تا کنون این کتاب را مطالعه نکردید، دانلود کتاب غریزه اراده را از دست ندهید.

دانلود کتاب قدرت اراده 

کلی مک گونیگال، در حوزه روانشناسی سلامت فعال است و به عنوان متخصص ارتباطات روان و ذهن با جسم فیزیکی شناخته می‌شود.

مطالعات او نشان می‌دهد که از دانش روان‌شناسی می‌توان در راستای موفقیت سازمانی و سلامتی جسمانی افراد استفاده کرد.

مک گونیگال معتقد است که استرس برای ادامه حیات انسان‌ها ضروری است و در دوران حال ‌حاضر استرس می تواند باعث افزایش هوشمندی و سطح عملکرد افراد شود. سخنرانی کلی مک گونیگال در این‌باره در تد گلوبالِ (TED GLOBAL) سال ۲۰۱۳ بیش از ۱۵ میلیون بازدید کننده دارد.

کتاب های غریزه اراده و روی خوش استرس، از نوشته‌های او در زمینه خود کنترلی انسان ها (زیرمجموعه علم روانشانسی سلامت) است.

کتاب غریزه اراده، با به کار گیری این ابزار درونی قدرتمند انسان، به ما می آموزد تا چگونه بتوانیم عادات ناخواسته خود را کنار گذاشته، از اهمال کاری دوری کرده، تمرکز خود را حفظ کرده و در برابر استرس های وارده مقاوم باشیم.

 مطالعه بیشتر   :    ورودی های ذهن

دانلود کتاب صوتی غریزه اراده 

کتاب صوتی کلی مک گونیگال در مورد این است که چرا تا به حال با این که خواسته‌اید و حتی برنامه‌ریزی و هزینه هم کرده‌اید، ولی نتوانسته‌اید به اهدافتان برسید.

می‌گوید که چطور می‌توانیم در این دنیا مثل واگن‌های صف‌بسته به کار کشیده نشویم و خود، لوکوموتیوی باشیم که با اراده‌ ی خویش پیش می‌رود.

در مورد ذوب شدن قطره‌ قطره‌ی شرایط نامطلوب افراد سخن می‌گوید وقتی که اراده‌شان توسط آموزش‌های این کتاب صوتی شعله‌ور می‌شود.

نشان می‌دهد که چطور باید قصدتان را به اراده تبدیل ‌کنید، چون داشتن قصدِ خشک و خالی کسی را به موفقیت نمی‌رساند.

در مورد این است که ببینید چطور با افزایش ارده‌اتان‌ وسایل دست‌یابی به آرزوهایتان نیز افزایش پیدا می‌کند!

یادتان می‌دهد که چطور در برابر مشکلات زندگی بیشتر از آن‌چه که از خودتان توقع دارید، بایستید!

دانلود رایگان کتاب صوتی غریزه اراده را بشنوید و جهت دانلود دیگر قسمت ها به فروشگاه ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

 

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *