اسفند, ۱۳۹۵ بدون نظر تصویری, دانلودهای انگیزشی

دانلود رایگان کتاب صوتی قانون توانگری

سپاسگذارم از این که کتاب صوتی قانون توانگری را انتخاب کرید و برای آن وقت صرف کردید.

محصولی متفاوت از ذهن ایده آل 

در جمع آوری این کتاب صوتی ارزشمند سعی شده است که از زیاده گویی و مباحث به طور ساده، مختصر و مفید بیان گردد تا زمان را به صورت مفید برای شما در نظر گرفته شود.

با وجود اینکه گروه ما تمام وقت و دقت خود را صرف کردند تامحصولی کامل با درک ساده و حداقل خطا را تهیه کنند ولی مسلما هیچ محصولی عاری از خطا نیست، از شما دوست عزیز و بزرگوار تقاضا می کنیم که اگر با خطا یا اشکالی مواجه شدید به ما اطلاع دهید.

در آخر از شما دوست عزیز و بزرگواز تقاضا می کنیم لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را به ما اعلام کنید و در بهبود کیفیت و عملکرد بهتر، ما را در تهیه محصولات آموزشی در زمینه موفقیت یاری کنید.

بخشی از کتاب صوتی قانون توانگری را بشنوید و لذت ببرید .

کتاب صوتی قانون توانگری

کتاب صوتی قانون توانگری موسسه روانشناسی انگیزشی ذهن ایده آل ،به شما یاد میدهد که استفاده درست از ذهن میتواند کلیدی باشد برای زندگی سرشار از سلامت، ثروت و موفقیت .

میزان آرامش و تندرستی در زندگی تان به میزان اندیشه توانگرانه شما بستگی دارد.شما حق دارید دارای سلامتی و

ثروت و صاحب نعمتهای الهی باشید چون خداوند انسانهای قدرتمند و توانمند را دوست دارد.

بدون غذای سالم و بدون کاشانه گرم و بدون شغل دلخواه چگونه میتوانید به موفقیت دست یابید؟هر چه در ذهن شما بود امروز شما را آفرید و هر چه امروز در ذهن خود جای دهید آینده شما را می آفریند….

این کتاب صوتی برای اولین بار با بالاترین کیفیت توسط این موسسه تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است .تاثیر این محصول ارزشمند بالاتر از سمینارهای آموزشی و کارگاه های آموزشی در زمینه موفقیت می باشد .

بعد از دیدن این ویدو میتوانید از طریق این لینک جهت خرید کتاب صوتی قانون توانگری اقدام نمایید.

کتاب صوتی توانگری

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *