شهریور, ۱۳۹۷ بدون نظر مقالات موفقیت

راه های رسیدن به اهداف

ایده های موفق در قالب داشتن هدفی قطعی آغاز می شوند:
در این مقاله قصد داریم راه های رسیدن به اهداف را برای شما همراهان دوست داشتنی ذهن ایده آل بازگو نمایم.
ایده ها شروع تمامی موفقیت ها هستند. ایده ها اساس تمامی ثروت ها و نقطه شروع همه اختراعات را تشکیل می دهند. آن ها هوای بالای سرمان و آب های اقیانوس اطرافمان را تسخیر کرده اند، به ماتوانایی بخشیده اند تا خودِ جو را مهار کنیم و به کار بگیریم. جوی که از طریق آن مغز با مغز نفر دیگری ارتباط برقرار کند.
آیا دوست داری؟ آن قدر در بدست آوردن موفقیت خبره شوید که به شما بگویند : انسان فوق العاده!

پیشنهاد میکنم همین الان جلسه اول دوره آموزشی هدف گذاری از صفر تا صد را بصورت رایگان تهیه نمایید و اگر انسان فوق العاده شدن را باتمام وجود احساس میکنید میتوانید هم اکنون محصول هدف گذاری را تهیه نمایید.

 

گرامافون هیچ نبود به جز تفکری انتفاعی تا وقتی ادیسون آن را از طریق قطعیت هدف سازمان داد و به بخش ناخود آگاه مغزش تسلیم کرد ، جایی که در مخزن شعور معنوی و بی پایان منعکس شد و آز انجا برنامه ای عملی به خاطرش رسید. او این برنامه ی عملی را به دستگاهی کارساز تبدیل کرد.
هر ایده ای که به ذهن می رسد، تایید میشود ، ایجاد ترس میکند یا تکریم می شود. این ایده به طور ناگهانی آغاز می شود تا خود را به راحت ترین و ناسب ترین شکل فیزیکی ممکن بیاراید.
آنچه مردم باورش دارند، درباره اش بحث می کنند .و آزآن هراس دارند ، خواه خوب باشد یا بد ، راهی بسیار دشوار برای ظاهر شدن به هر شکلی دارد. کسانی که می کوشند خود را از محدودیت های فقر و بدبختی برهانند نباید این واقعیت بزرگ را فراموش کنند.
اما ممکن است که این سوال مطرح شود که چرا قطعیت و داشتن هدف آغاز تمامی موفقیت هاست؟
اصلی وجود دارد که از طریق آن افکار ، تصورات ، طرح ها ، امیدها ، و اهدافی که در ذهن خود آگاه گذاشته میشوند راه ورود به بخش ذهن ناخود آگاه را می یابند، جایی که به نظم در می آیند و از طریق قانونی طبیعی ( که در مقالات مختلفی در وبسایت ذهن ایده آل توضیح داده بودیم) متناسب با پایان منطقی شان اجرا می شوند. لذا شناخت و درک این اصل به منزله ی شناخت این دلیل است که قطعیت هدف آغاز تمامی موفقیت هاست

راه های رسیدن به اهداف

روش یافتن یک هدف اصلی مشخص ساده ولی مهم است. اگر شما این مراحل را دنبال کنید به تدریج پاداش تلاش های خود را خواهید گرفت و به این صورت راه های رسیدن به اهداف را پیش خواهید گرفت:
الف. گرازش کامل و روش و مشخصی از هدف اصلی خود در زندگی بنویسید ، آنرا امضا کنید و نگه دارید. دست کم روزی یکبار، در صورت امکان بیشتر، آن را به طور شفاهی تکرار کنید . بارها تکرار کنید. بدین گونه تمامی ایمان خود را به شعور بی پایان ابراز می کنید.
ب. در برنامه ای مشخص بنویسید که قصد دارید دست به کار شوید. در این برنامه بیشترین زمانِ مجاز برای کسب هدف خود را بیان کنید. به طور دقیق توضیح دهید قصد دارید در ازای تحقق هدف خود چه بدهید ، در حالی که به یاد داشته باشید هیچچ چیزی رایگان به دست نمی آید و هر چیزی بهایی دارد باید پیشاپیش به نحوی پرداخت شود.
ج. برنامه خود را چنان انعطاف پذیر کنید تا در زمان لازم بتوانید تغییراتی ایجاد کنید. بنابراین همیشه آماده باشید و هر برنامه ی بهتری را که به ذهنتان می رسد ، بپذیرید و به آن عمل کنید.
د.هدف اصلی خود و برنامه هایتان را برای کسب آن را فقط پیش خود نگه دارید ، مگر در مواردی که دستورهای اضافی برای اجرای برنامه تان دریافت کنید و یا به تیمی متخصص که نام آن عقل کل می باشد.
ممکن است که این اصول را درک نکنید و به همین دلیل فکر کنید که این اصول توضیح داده شده در اینجا درست نیستند.
دستورها را موبه مو اجراکنید و با حُسن نیت آنها را دنبال کنید، و یادتان باشد که این کار شیوه ی بسیاری از بزرگ ترین رهبرانی را تکرار می کنید که این ملت تابحال به بار آورده است.
همین الان مشخص از زندگی چه میخواهید و چه دارید تا در عوض آن بدهید. مشخص کنید قصد دارید کجا بروید و چگونه به انجا برسید.
این تجربه ی تمام کسانی بوده است که دنیا به عنوان افراد موفق شناخته است. بیشتر آنها دست خالی شروع کردند و چیزی غیر از میلی سوزان به کسب هدف مشخص آن ها را یاری نکرد.
چنین میلی دارای نیروی جادویی پایدار است.

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی رایگان ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

 

                                                                          www.zehneideal.com

 

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *