تیر, ۱۳۹۶ 2 نظرات تصویری, دانلودهای انگیزشی

دوره آموزشی دست یافتن به آرامش بعد از جدایی

هدف از این دوره آموزشی این بود که آموزش دهیم وقتی غم و اندوهی مثل جدایی، مرگ و از دست دادن شغل دلخواه یا شکست عاطفی و یا طلاق گریبانمان را می گیرد، به چه صورت ناراحتی کنیم و به دنبال آن چگونه دردمان را بهبود ببخشیم.

ناراحتی کردن سخت و دشوار است، اما این افکار ماست که غالبا  درد ما را افزایش می دهد. ما امیدواریم که این دوره آموزشی، فکر و آگاهی شما را در مورد غم و کمبود بالا ببرد و آن را با عشثق و محبت همراه کند.

دوستان عزیز،در چیزی که شادی می نامیم زندگی کنیم یعنی آگاهانه چیزی را که هست بپذیریم، چه خوب باشد چه بد. بنابراین، آرامش، خیلی ساده، به معنای داشتن نگاهی خنثی و محبت آمیز به خود، به دیگری و به دنیاست. با نگاهی آزاد و کنجکاو مثل یک کودک.»

در این دوره آموزشی قصد ما این می باشد که شما اندوهتان را کاملا احساس کنید، اما به درد و رنج خود نچسبید و در آن باقی نمانید. ما امیدواریم که این دوره آموزشی یعنی دست یافتن به آرامش بعد از جدایی، به شما آرامش و آسودگی در طول سفر زندگی تان عطا کند.

ما در موسسه ذهن ایده آل برای شما عزیزان عشق و آرامش کامل را آرزو می کنیم.

اگر به دنبال ‘آرامش – آرامش بعد از طلاق – جدایی و طلاق – مرگ’ و … هستید  شما را به دیدن این ویدیوی انگیزشی دعوت می نماییم.

 

دانلود آرامش بعد از جدایی

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی رایگان ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

 

برچسب ها
2 نظرات
  1. سمانه عمادی

    یکی هست که به فکر ماها هم هست خیلی خوبه. من بعد از مدتها لذت بردم. استاد سجودی عزیز متشکرم

    Reply
  2. مهران حسنزاده

    واقعا، نباید تو غصه فرو رفت اینهایی که گفته شد و آموزش داده شد واقعا درست و صحیحه. ممنونم از زحمتهای شما عزیزان

    Reply

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *