آذر, ۱۳۹۵ بدون نظر کتاب, مقالات موفقیت

فنون هیپنوتیزم

با كتابهاي ارزنده ي فراواني كه امروز در زمينه ي فنون هيپنوتيزم در دسترس هستند، توجيه و دليل قانع كننده اي براي تأليف يك كتاب ديگر و بيشتر چيست؟ ممكن است، مراجعه ي سريع و موجزي به بازار كتاب، به پيدا كردن جوابي براي اين سئوال كمك شود:

واقعا هیپنوتیزم چه فایده ای دارد؟

برخي از كتابهائي كه موجودند، به اين قصد طراحي و چاپ شده اند كه تصويري از وضعيت كنوني هيپنوتيزم، به خوانندگاني كه در اين زمينه اطلاعات متوسطي دارند، بدهند. مانند كتابهاي ماركوس و ولبرگ.

دانلود رایگان فنون هیپنوتیزم

در کتاب فنون هیپنوتیزم اين نيت در كار بوده است كه خصلت و طبيعت هيپنوتيزم را به خوانندگان خويش نشان بدهند. مانند: شور و اورن. و همچنین فایده هیپنوتیزم و نیز درباره علم هیپنوتیزم صحبت شده است.

 

طرح و نگرش برخي ديگر از نويسندگان، تدوين كتاب جامعي شامل تكنيكها و ديدگاههاي ارزنده ي خود براي درمان طيف گسترده اي از بيماريهاست كه اين آثار مي توانند براي پزشكان مفيد باشند. مانند كتابهاي كرازيل نك، هال، كروجر، چيك، لو كرون و ديگران.

برای دانلود رایگان کتاب فنون هیپنوتیزم روی تصویر زیر کلیک نمایید

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی رایگان ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *