آذر, ۱۳۹۵ بدون نظر کتاب, مقالات موفقیت

فنون هیپنوتیزم

با كتابهاي ارزنده ي فراواني كه امروز در زمينه ي فنون هيپنوتيزم در دسترس هستند، توجيه و دليل قانع كننده اي براي تأليف يك كتاب ديگر و بيشتر چيست؟ ممكن است، مراجعه ي سريع و موجزي به بازار كتاب، به پيدا كردن جوابي براي اين سئوال كمك شود:

واقعا هیپنوتیزم چه فایده ای دارد؟

برخي از كتابهائي كه موجودند، به اين قصد طراحي و چاپ شده اند كه تصويري از وضعيت كنوني هيپنوتيزم، به خوانندگاني كه در اين زمينه اطلاعات متوسطي دارند، بدهند. مانند كتابهاي ماركوس و ولبرگ.

دانلود رایگان فنون هیپنوتیزم

در کتاب فنون هیپنوتیزم اين نيت در كار بوده است كه خصلت و طبيعت هيپنوتيزم را به خوانندگان خويش نشان بدهند. مانند: شور و اورن. و همچنین فایده هیپنوتیزم و نیز درباره علم هیپنوتیزم صحبت شده است.

 

طرح و نگرش برخي ديگر از نويسندگان، تدوين كتاب جامعي شامل تكنيكها و ديدگاههاي ارزنده ي خود براي درمان طيف گسترده اي از بيماريهاست كه اين آثار مي توانند براي پزشكان مفيد باشند. مانند كتابهاي كرازيل نك، هال، كروجر، چيك، لو كرون و ديگران.

برای دانلود رایگان کتاب فنون هیپنوتیزم روی تصویر زیر کلیک نمایید

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی رایگان ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

یک پیشنهاد مخصوص به شما ذهن ایده آلی عزیز:

کتاب صوتی قانون توانگری یک محصول فوق العاده که تاثیرگذاری آن بیش از کارگاه های آموزشی و سمینارهای موفقیت می باشد. یک محصول ارزشمند درباره کسب موفقیت و ثروت و زندگی شرافتمندانه. 
در راه موفقیت قدم بردارید و هم اکنون روی تصویر زیر کلیک نمایید.

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *