شهریور, ۱۳۹۷ بدون نظر پادکست

پادکست صوتی تو ثروتمندی

در این پادکست صوتی تو ثروتمندی اشاره خواهیم کرد که : همه انسان ها ثروتمند به دنیا آمده اند. فقط مشکل در باور مردم می باشد که اکثر مردم به طور موقت دچار کمبود پول می شوند. ما قصد داریم آموزش هایی را به صورت سریالی برای شما عزیزان اماده کنیم تا بتوانید تکه های پازل زندگی خود را کنار هم بچینید و تصاویر ذهنی خود را در زندگی شکوفا سازید.
در این رادیو صوتی با موضوع تو ثروتمندی و هچنین ۴۶ قسمت آینده آن که در سایت ذهن ایده آل منتشر خواهد شد اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهد که با استفاده از انها بتوانید موانع را از سر انرژی خلاق و کسب ثروت و موفقیت در زندگی بردارید. این آموزش ها را با دقت گوش نمایید و دقت کنید که با استفاده صحیح از هر یک از ایده های آن ، چطور می توانید زندگی کنونی تان را دگرگون کنید . هر قسمت از این پادکست صوتی تو ثروتمندی را با جدیت زیاد ، اما با آرامش خاطر گوش نمایید و روی هر ایده آنقدر کار کنید تا جزیی از وجودتان بشود.
بدون توجه به این که اکنون تحت چه شرایطی زندگی میک نید ، به یاد داشته باشید که شما حقیقتاَ ثروتمند به دنیا آمده اید.

این آموزش ها همچون چراغ علاء الدین آرزوهایتان را بر آورده می کند . اینک شما چیزی در دیست دارید که در جستجویش بوده اید.
این یک نقشه است. یک نقشه ذهن بسیار ساده که شما را از جایی که هستید ، به مقصد مورد نظر می رساند.
در واقع سادگی ان فریب دهنده است. اما فریب این سادگی را نخورید ، زیرا هر قسمت از آموزش تو ثروتمندی ، ارایه دهنده ایده بسیار ارزشمند است. حال شما این فرصت را دارید که این ایده ها را در زندگی خودتان آزمایش کنید. چه آرزویی دارید؟ بدانید که می توانید به آن برسید … می توانید به تمام چیزهایی که می خواهید برسید.

رادیو صوتی تو ثروتمندی

آموزش تو ثروتمندی به گونه ای برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است که حقیقتاَ مسیر ذهنی شما را به سمت هر هدفی که مورد نظرتان می باشد هدایت می کند. همچنان که شما هر قسمت از آموزش های سریالی تو ثروتمدنی را مشاهده می نمایید، آگاهی شما نسبت به خودتان _ خود واقی تان _ و توانایی های واقعی تان بیشتر می شود.
شما باید این حقیقت مهم را همواره مدنظر داشته باشید : زمانی می توانید در این زندگی ، منافع مادی یا معنوی را از آن خود کنید که استعدادهای بالقوه خود را به مرحله عمل در آورید. به قول معروف : به عمل کار برآید ، به سخن دانی نیست.

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی رایگان ، و همچنین خرید و .

%da%af%d8%b1%db%8c/” target=”_blank” rel=”noopener”>دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

 

www.zehneideal.com

 

پادکست صوتی تو ثروتمدنی را هم اکنون دانلود نمایید.

 

جهت شنیدن دیگر پادکست های صوتی روی لینک کلیک نمایید.

 

 

 

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *