شهریور, ۱۳۹۷ بدون نظر پادکست

پادکست صوتی تو ثروتمندی

در این پادکست صوتی تو ثروتمندی اشاره خواهیم کرد که : همه انسان ها ثروتمند به دنیا آمده اند. فقط مشکل در باور مردم می باشد که اکثر مردم به طور موقت دچار کمبود پول می شوند. ما قصد داریم آموزش هایی را به صورت سریالی برای شما عزیزان اماده کنیم تا بتوانید تکه های پازل زندگی خود را کنار هم بچینید و تصاویر ذهنی خود را در زندگی شکوفا سازید.

در این رادیو صوتی با موضوع تو ثروتمندی و هچنین ۴۶ قسمت آینده آن که در سایت ذهن ایده آل منتشر خواهد شد اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهد که با استفاده از انها بتوانید موانع را از سر انرژی خلاق و کسب ثروت و موفقیت در زندگی بردارید. این آموزش ها را با دقت گوش نمایید و دقت کنید که با استفاده صحیح از هر یک از ایده های آن ، چطور می توانید زندگی کنونی تان را دگرگون کنید . هر قسمت از این پادکست صوتی تو ثروتمندی را با جدیت زیاد ، اما با آرامش خاطر گوش نمایید و روی هر ایده آنقدر کار کنید تا جزیی از وجودتان بشود.

 

پادکست صوتی تو ثروتمدنی را هم اکنون دانلود نمایید.

 

شما عزیزان می توانید جهت دانلود پادکست های صوتی ذهن ایده آل از طریق این لینک اقدام نمایید.

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی رایگان ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *