تیر, ۱۳۹۷ 17 نظرات مقالات موفقیت

کتاب صوتی ذهن ایده آل

کتابهای صوتی ذهن ایده آل یعنی کتابهای صوتی که معجزه می کنند!!!!   کتاب صوتی که تابحال نشنیده اید!!!!

وقتی مطالب و محصولات موسسه ذهن ایده آل را میخوانید و یا میشنوید به یاد داشته باشید که اینها با حقایق سروکار دارد نه با افسانه.

نیت ذهن ایده آل این است که یک واقعیت بزرگ را منتقل کند که از طریق آن کسانی که مایل باشند میتوانند دریابند نه فقط چه باید بکنند بلکه چگونه عمل کنند..! و انگیزه لازم برای اقدام کردن را به دست آورند.

از آنجاییکه هدف موسسه ذهن ایده آل شادابی و نشاط و موفقیت و ثروت آفرینی میباشد ازاینرو توانستیم یک تیم حرفه ای و متخصص تشکیل دهیم . که موفقیت در تمام جنبه های زندگی را در دستور کار خود قرار داده است

دلیل دانلودهای رایگان ذهن ایده آل

من و تیم ذهن ایده آل معتقدیم،باید کار درست را انجام دهیم و به دیگران کمک کنیم. اما نمی توانیم به همه کمک کنیم، نمی توانیم تمام وقت خود را صرف کمک به دیگران نماییم.

اما اعتقاد داریم، ما به بعضی افراد که واقعا نیاز به کمک دارند، می توانیم کمک کنیم -درست مثل آن زمانی که در مسیر زندگی، بعضی ها از مسیر خود خارج شدند و به شما کمک کردند.

ما دوست داریم آن کمک را انتقال دهیم. و با این کار همه برنده خواهیم بود، هم شما از مطالب ما استفاده کردید و همچنین ما هم احساس خوشحالی میکنیم، به اعتقاد من این حسی است که چیزی بالاتر ازآن نیست.

به این صورت است که بعضی مواقع کار رایگان نیز ارزشمند است.از اینرو ما کتابهای صوتی مانند کتاب صوتی میانبر موفقیت و کتاب صوتی موفقیت را بصورت رایگان در سایت ذهن ایده آل قرار داده ایم. جهت دانلود رایگان کتاب صوتی موفقیت و همچنین دانلودهای رایگان انگیزشی میتوانید هم اکنون به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

چرا باید از کتاب صوتی استفاده کرد

 

 

بر اساس تحقیقات اخیر هر شهروند آمریکایی برای رفتن به سر کار و برگشتن از آن، حدود یک ساعت و سیزده دقیقه وقت صرف می‌کند که معادل چهارصد و چهل ساعت یا یازده هفته کاری در سال می‌شود.

در صورتی که از همین زمان برای گوش دادن به کتاب گویا استفاده شود، کتاب های بسیاری در طول سال به همین سادگی مطالعه خواهد شد. به طور یقین زمان های از دست رفته برای مردم ما بیشتر از اینهاست.

خرید کتابهای صوتی و استفاده از آن به دلیل صدای گوینده راه بهتری برای مطالعه کتاب هستند. وقتی که به کتاب های صوتی گوش می دهید بهتر آنرا می فهمید وقتی که گوینده صدای خود را در موقعیت های مختلف و برای کاراکترهای مختلف تغییر می دهد و فقط کتاب نمی خواند بلکه نقش هم بازی می کند.

یک صدا می تواند محتوای بیشتری را نسبت به متون چاپی بیان کند. در مورد کتابهای صوتی شما می توانید کتابهای بیشتری را به همراه داشته باشید. این کتابها را با خود به اتومبیلتان ببرید! در سفرهای جاده ای، در رفت و آمد به سر کارتان، مدرسه و در حال اجرای فعالیتهایتان آنها را همراه خود داشته باشید.

خرید کتابهای صوتی ذهن ایده آل

همچنین کتاب های صوتی برای گوش کردن در زمان پیاده روی ، دویدن و ورزش کردن بسیار مناسب است. در حالی که دارید هنگام صبح برای بیرون رفتن آماده می شوید، وقتی که دارید برای خوابیدن آماده می شوید به کتابهای صوتی گوش کنید. شما می توانید زمانهای خیلی بیشتری را برای گوش دادن پیدا کنید. کتابهای صوتی در مقایسه با کتابهای چاپی با محیط زیست سازگارترند.

شما با گوش دادن به کتاب های صوتی درختان را از خطر قطع شدن نجات می دهید. با گوش دادن به کتابهای صوتی زمان تماشا کردن تلویزیون به نصف کاهش می یابد و یا حتی کاملا حذف می شود. کتاب بهترین دوست است.

آیا تابحال شنیده اید که بگویند تلویزیون بهترین دوست است؟ شما می توانید در شب بدون اینکه مزاحم خواب کسی شوید به کتابهای صوتی گوش کنید و نیازی هم به روشنایی نیست.

موسسه ذهن ایده آل افتخار دارد با استفاده از نيروي متخصص و بهره‌گيري از کليه امکانات و ابزارهاي حرفه‌اي و تخصصي، در زمینه روانشناسی انگیزشی محصولي با کيفيت مطلوب توليد مي كند و در اختيار علاقه‌مندان قرار مي دهد تا اثري ماندگار در حوزه كتاب هاي صوتي برجا گذارد.

 

چرا کتاب صوتی عبارت تاکیدی مثبت ذهن ایده آل را باید گوش کرد

عبارات تأکیدی جملات کوتاه هستند که شخص با توجه به آرزویی که دارد و رعایت اصولی در فواصل زمانی مشخص چندین و چند بارگوش میکند و تکرار مینماید، تا اینکه پس از مدتی به خواسته خود میرسد! اصل این فرضیه بر این است که به هر چه فکر کنی به همان سمت خواهی رفت و هر آنچه را در ذهنت تصور کنی و تجسم قوی ای از آن ایجاد کنی و در فواصل زمانی به طور مداوم به آن بیندیشی حتما و بدون استثنا به آن خواهی رسید.

رویدادهای زندگی ما آینه ای است كه   اندیشـه های من و شما را به ســمت ما باز می تاباند ما با كلامی كه بر زبان می آوریم و با فكر هایی كه به ذهن می آوریم موجب بروز رخدادهای زندگی می شویم.

عبارت های تاکیدی مثبت

تحقیقات نشان داده که هر عملی كه به صورت عادت و تكرار در بیاید، كنترل عصــبی آن از قسـمت بالای مغز به جهت پایین مغز منتقل می شود. بر اســاس، آمارهای علــمی، روزانه حــدود ۵۰ هزاراندیشــه از ذهن من و شمــا عبور می كند و متأسفانه اغلبش منفی است و موجـب می شود به آدمــهای ضعــیفی تبدیل شویم كه هیچ كاری از دستمان بر نمی آید.

دقت کنید که لزوما این ما نیستیم که عبارات را باور نداریم، این طعنه ها و تمسخر ها می تواند از جانب اطرافیان هم باشد، یا باید آنقدر قوی باشیم که بتوانیم بر انرژی های منفی دیگران غلبه کنیم و یا اینکه اصلا اطرافیان را در جریان حرکت خود در مسیر تحول قرار ندهیم.

چقدر زیبا فرمودند امام علی – علیه السلام –با یقین به همه چیز می توان رسید.” باید هر طور شده نسبت به راهی که انتخاب کرده ایم باور پیدا کنیم، باید یقین داشته باشیم می شود و می توانیم، وقتی این باور در کنار تلاش جسمی و عبارات تاکیدی مثبت قرار گیرد، اتفاقات خوبی در زندگی ما خواهد افتاد.

شما با داشتن کدام باور مذهبی با ایمان به خداوند خود را برای رسیدن به آن خواسته هایتان دست یافتینی میدانید؟

استفاده درست از کلمات به جسم ذهن و انرژی ما اثرمیگذارند و زندگی ما را متحول میکند. انسان های موفق براین اساس و برای آشنا کردن ذهن و بارور کردن افکار مورد نظر عبارات تأکیدی مثبت را تنظیم میکنند. که ما در موسسه ذهن ایده آل بصورت عالی با گوینده حرفه ای و با بالاترین کیفیت برای شما دوست عزیز آماده کرده ایم که میتوانید نهایت استفاده را ببرید.

چرا کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید را باید گوش کرد

این کتاب تعالیمی در خود دارد که به خواننده کمک میکند توسط نیروی فکرش به ثروت و موفقیت در زندگی اش دست یابد. این کتاب در دوران رکود و یاس اجتماعی سال های جنگ جهانی نوشته شد و در زمان مرگ نویسنده آن توانست ۲۰ میلیون نسخه بفروشد و تا سال ۲۰۱۳ این رقم به ۹۰ میلیون کپی رسید.

این کتاب به گفته ناپلئون هیل، حاصل  ۲۰ ساله تحقیق اش بر زندگی افراد ثروتمند و موفق است که توانسته ۱۶ قانون موفقیت را کشف کند که هر فردی فقط با اجرای این قوانین میتواند به موفقیت و ثروت دست یابد.

توصیه افراد موفق دنیا این است که میگویند سالی ۲ بار این کتاب را میخوانند تا تمام قوانین وارد ضمیرناخودآگاه اش شوند.

دانلود کتاب صوتی

ناپلئون هیل میگوید: در هر بخش این کتاب من به راز رسیدن به ثروت اشاره کرده ام که خودم به شخصه از مطالعه زندگی ۵۰۰ نفر از ثروتمند ترین افراد کره زمین کشف کرده ام اما هیچ اشاره مستقیمی به آن نکرده ام.

شما میتوانید با خواندن هر فصل یک قسمت از پازلِ این رمز بزرگ را درک کنید و قطعات پازل را در ذهن تان در کنار هم قرار دهید…» لازم به ذکر است که این کتاب راجع به قانون جذب نیست! اما به اصولی اشاره میکند که قدرت فوق العاده ای دارند.

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید بدون شک زندگی شما را تغییر خواهد داد همانطور که نویسنده کتاب میگوید برای اثبات تمام حرف هایش مثال هایی میزند و تمرین های کاربردی به شما میدهد تا خودتان اصول را تجربه کنید. هر کسی میتواند به موفقیت و ثروت دست یابد زیرا در دنیا یک سری قوانین موفقیت و ثروت حاکم است که فقط تنها کاری که باید بکنید اجرای آنهاست.

در واقع، نویسنده معتقد است میزان بسیار زیادی ثروت و پول در دنیا وجود دارد و تنها کاری که باید انجام دهید گشودن درب های زندگی تان به روی آنهاست تا به زندگی تان جریان پیدا کنند.

ما در موسسه ذهن ایده آل این کتاب را طوری به صورت کتاب صوتی آماده کرده ایم تا بیشترین تاثیرگذاری را برای شنونده داشته باشد. که شما میتوانید کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید را از سایت ذهن ایده آل تهیه کنید.

چرا کتاب صوتی گفتگو با خدا را باید گوش کرد

تمام داستانهای واقعی امامان و پیامبران را بخوانید، این افرادحتی به دشمنان خودشان هم محبت میکردند خدایی که این افراد بزرگوار را آفرید که دست به چنین کارهای مهمی بزنند و همچنین خدایی که میگوید اگر کسی به شما بدی کرد او را ببخشید و از او چشم پوشی کنید سوال اینجاست آیا خدا میخواهد آن دنیا بندگان را عذاب دهد؟ آیا چنین خدای مهربانی از گناهان ما چشم پوشی نمیکند؟

اگر ما از مرگ میترسیم فکر میکنیم خدا فقط در این دنیا عیب های مارا نادیده میگیرد چون فکر میکنیم خدا عیبهای مارا جمع میکند و در آن دنیا برای ما محاسبه میکند.

ما باید از تمام وجود درک کنیم که مرگ یک حق است یک لذت می باشد. سوال بعدی این میباشد که یزید چطور توانست در حکومت خودش بر امام حسین (ع) پیروز شود؟ یزید گفت هرکس به امام حسین(ع)  کمک کند و با او بیعت کند سر او را از بدن جدا میکنم و به این صورت توانست مردم را از مرگ بترساند و مردم را از مرگ ترساند و حاضرشدند سر امام حسین (ع) را ببرند، اما امام حسین (ع) متعجب از کار مردم. 

میگویند امام حسین (ع) هرچه به غروب نزدیک تر میشد چهره ایشان شادتر می شده است.

خداوند میفرماید هر چه در این دنیا خلق کرده ام زیبا آفریده ام، مرگ هم یکی از خلقتهای من می باشد. وقتی که فکر میکنیم با مرگ به سمت تاریکی میرویم، وقتی با مرگ نابود می شویم چننین دیدگاهی باعث می شود که دیگران مارا از مرگ بترسانند .

دانلود کتاب گفتگو با خدا اثر نیل دونالد والش

نیل دونالد والش نویسنده سرشناسی است که تا به حال توانسته‌است به یکی از موفق‌ترین نویسندگان حال حاضر جهان تبدیل شود.به گفته خود نیل او زندگی پر فراز و نشیبی داشته و توانسته پس از چهل سال زندگی عادی و تحمل درد و رنج‌های بسیار، با نزدیک شدن به خداوند، به حد گفتگو با خدا برسد و موفقیت‌های بی‌شماری بدست آورد.

نیل دونالد والش کودکی خود را همراه با عقاید خرافاتی مادر و در کل آغشته با تفکر کاتولیکی افراط گرایانه می‌داند که همین موجب مشکلات شدید روانی برای او در طول زندگی شده‌است.

نیل دونالد والش می‌گوید که در شبی که از همه کس و همه چیز بریده بود ناگهان به خواب فرو رفت و در حالتی بین خواب و بیداری با خدا ارتباط برقرار کرد و در نهایت حاصل گفتگوهای خود را در قالب کتاب‌هایش دراختیار سایرین قرار داد که این جلد چهارم درباره زندگی بعد از مرگ می باشد که توسط موسسه ذهن ایده آل بصورت صوتی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

دوستان عزیز، خدایی که زیباست و زیبایی ها رو دوست دارد چجوری مرگ را میتواند زیبا بداند و آن را برای بنده هاش قرار دهد و سرنوشت همه انسان ها را به آن ختم کند!؟

شاید برای خیلی از افراد سوال پیش آمده که به چه صورت میباشدبعضی از افراد مرگ های زیبا و خوبی دارند.  اما برای بعضی از افراد مرگ ها خیلی دردناک می باشد. شاید از خودتان بپرسید مگر ممکن است مرگ هم زیبا باشد؟

دانلود کتاب صوتی در زمینه موفقیت

خدایی که عاشق بندگانش هست و زمانی که مارا خلق کرد به خودش احسنت گفت، زمانی که بنده اش دارد اشتباه میکند و دارد تاوان کارهای خودش را می دهد در این صورت حال خدا به چه صورت می باشد؟ یک پدر و مادر عاشق بچه خودشان هستند، زمانی که فرزندشان معتاد می شود حال اون پدر و مادر چگونه هست!

آیا پدر و مادر خوشحال می شوند؟ آیا خداوند که هزاران برابر بیشتر بنده اش را دوست دارد، خوشحال می شود؟

ما در موسسه ذهن ایده آل در نظر داریم که دیدگاهمان را نسبت به خدا و مرگ تغییر دهیم چون معتقدیم خدای این دنیا خدای آن دنیا هم می باشد. به همین دلیل کتاب صوتی گفتگو باخدا جلد چهارم نوشته نیل دونالد والش را تولید کرده ایم.

این محصول با ارزش برای اولین بار با گویندگان برتر کشور توسط موسسه روانشناسی انگیزشی ذهن ایده آل تولید شده است که شما دوست عزیز میتوانید جهت خرید و دانلود کتاب صوتی گفتگو با خدا به سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

چرا کتاب صوتی قانون توانگری ذهن ایده آل را باید گوش کرد

قانون خلاقيت اين است که به جاي اين که آرزوهاي ديرين خود را با اين بهانه که روياهايي محال هستند سرکوب کنيد، به طریقي سازنده به آن ها بنگريد. يعني بدانيد که آرزوهاي راستين شما چيستند، و آن گاه از آرزوهايتان فهرستي تهيه کنيد. به طور منظم به سراغ آن ها برويد و در صورت لزوم آن ها را عوض يا جا به جا کنيد.

وقتي آرزوهايتان را مي نويسيد، جايگاه ذهني آن ها نيز منظم مي شود. انجام آن چه را که مي تواني يا مي انديشي که مي تواني، آغاز کن! در جسارت، نبوغ و اقتدار و اعجاز نهفته است.

جالب است بدانید: آفریدگارتان شما را توانگر می خواهد. این نیز یکی دیگر از حقایق تکان دهده درباره توانگری است. از آنجا که خلیفه خدا بر روی زمین یا آفریده بی همتای خداوند هستید، توانگری حق مسلم شما و میراث الهی شماست.

واژه ثروت و دارایی به معنای زندگی شکوهمند است. و این همان چیزی است که متفکر توانگر باید برای حصول آن بکوشد و آن را حق معنوی خود بداند. اگر خدا را منشاء همه برکات و ثروت های خود بدانید و برای یکایک جزئیات امور مالی خود چشم امیدتان را به او بدوزید، همه جنبه های زندگی تان ثبات می یابد. ذهن شما حلقه اتصال شما به برکت غنی خداوند و جوهر کائنات است.

اندیشه هایی که پیش از این در سرتان می گذشت، امروزِ شما را آفرید. و اندیشه ای که امروز در سرتان می گذرد، فردای شما را می آفریند. و جالب است که بدانید صاحب نظران معتقدند که یک اندیشه توانگر قدرتمندتر از هزار اندیشه سست و شکست پرور و دو اندیشه توانگر قدرتمندتر از ده هزار اندیشه سست و شکست پرور میباشد.

دانلود کتابهای صوتی در زمینه موفقیت

و در آخر لازم میدانم بگویم:هر چه در ذهن شما بود امروز شما را آفرید و هر چه امروز در ذهن خود جای دهید آینده شما را می آفریند.
این کتاب صوتی برای اولین بار با بالاترین کیفیت توسط این موسسه تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است .
نکته مهم درباره این محصول این است : تاثیر این محصول ارزشمند بالاتر از سمینارهای آموزشی و کارگاه های آموزشی در زمینه موفقیت می باشد.
شما میتوانید جهت دریافت دانلود رایگان کتاب صوتی موفقیت در هربخش از محصولات موسسه ذهن ایده آل به بخش مربوطه مراجعه نمایید و بخش هایی از هر محصول را گوش نمایید و همچنین میتوانید جهت دانلود کتاب صوتی موفقیت، این کتاب فوق العاده تاثیر گذار را در سایت ذهن ایده آل بشنوید.

چرا باید دوره آموزشی هدف گذاری ذهن ایده آل را استفاده کرد


مهمترین عامل، در کسب هر موفقیتی، تدوین و مشخص کردن دقیق اهداف می باشد. هدفگذاری مهمترین عامل حرکت و خلق آینده است، هدفها  هستند که مقصد و مسیر زندگی فردی و سازمانی را روشن می کنند. هدف گذاری به مثابه ترسیم جاده ای برای آینده است.

تلاشی ارزشمند است که معطوف به هدف باشد، تلاش بی هدف پرتاب تیر در تاریکی است یکی از موانع بسیار مهم موفقیت و کامیابی، ناتوانی افراد در تدوین اهداف می باشد. مردم اغلب از بی وقتی شکایت می کنند در حالی که مشکل اصلی شان بی هدفی است.
دلیل آماده کردن بسته آموزشی هدف گذاری این می باشد که از افرادی که بابت مشاوره در ارتباط هستم و همینطور از طریق پل ارتباطی سایت ذهن ایده آل و ایمیل دریافتم که ۹۷% مردم مشکل هدف گذاری دارند. اهدافی را برای خودشان مشخص می کنند اما در زمان اجرای آن به مشکل بر میخورند،مشکل در اینجاست که نمی دانند و نمی توانند هدف گذاری کوتاه مدت، میان مدت، بلند مدت داشته باشند.

خرید دوره آموزشی

مصصم شده ام که تحقیقات گسترده ای انجام بدهم تا این دوره فوق العاده را برایتان آماده کنم. شما تا آخر این دوره آموزش می بینید که به چه صورت هدف گذاری کنید و آن را اجرا نمایید. تمام باورهای مثبت و تمام باورهای ضد ثروت خودتان را شناسایی کرده و قدم هایی هر چند کوچک اما  محکم و قوی بر میدارید و همچنین یاد می گیرید که چطور ثبات قدم داشته باشید و روحیه خود را در هر لحظه حفظ کنید و برای شما در هر جلسه تمرین هایی به صورت عملی خواهیم داشت.

همچنین این محصول در مدت مشخص به روز رسانی خواهد شد و به از سوالات شما عزیزان ویدیوهای آموزشی دیگر تهیه خواهد شد. برای دریافت محصول تاثیرگذار هدف گذاری صفر تا صد به سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی  ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

 

برچسب ها
17 نظرات
 1. مهشید

  خیلی مقاله پر محتوایی دارید. متشکرم

  Reply
 2. مارتین

  سایت خوبی پیدا کردم. خوشحالم
  موفق باشید

  Reply
 3. ظهوری

  درود فراوان. محصولات شما را استفاده کردم واقعا کیفیت خوب و تاثیرگذاری عالی داره. مقاله خوبی قرار دادید

  Reply
 4. ساحل

  سلام. مثل همیشه عالی هستید. موفق باشید و پایدار

  Reply
 5. بهزاد

  درود فراوان به استاد عزیز آقای سجودی
  من از دوره اموزشی هدف گذاری ذهن ایده آل استفاده کردم . یک محصول خوب برای شخصی که قصد داره با برنامه عمل کنه و تو تمام زندگیش به موفقیت های بیشتری دست پیدا کنه. من که خداییش راضی هستم. ممنونم استاد بزرگوار

  Reply
 6. مائده

  سلام استاد عزیز. با این جمله شما کاملا موافقم : آیا تابحال شنیده اید که بگویند تلویزیون بهترین دوست است؟ شما می توانید در شب بدون اینکه مزاحم خواب کسی شوید به کتابهای صوتی گوش کنید و نیازی هم به روشنایی نیست…..
  کتابهای صوتی با کیفیت و جالبی دارید. باز هم از این کارها تولید کنید. سپاسگذارم

  Reply
 7. چهره

  سلام استاد عزیز. طبق صحبت شما من ۲ محصول شما رو خریدم خداییش عالی بود متشکرم الان هم دارم بارها اونها رو گوش میکنم و میبینم . دست مریزاد

  Reply
 8. سمیرا

  سلام و عرض ادب. من چندین بار با شرکت شما تماس گرفتم اما کسی پاسخگو نبود من میخوام مشاوره خصوصی با استاد سجودی عزیز انجام بدم. چیکار باید انجام بدم؟ لطفا راهنمایی ام کنید. متشکرم

  Reply
 9. مصطفی بهرامی

  مهم نیست از کجا می یایم، مهم این است که به کجا می ریم. اما این که به کجا می ریم شما و اندیشه های شما مشخص میکنه.هدف های روشن و واضح اعتماد و اطمینان ما رو زیاد میکنه ،صلاحیت ما را هم زیاد تر می کنه و انگیزها را بالاتر می بره. اگه تمام این موارد را رعایت کنیم ماموفقیت تو هدف گذاری را به واضح درک میکنیم.
  انصافا دوره آموزشی هدف گذاری دوره کاملی است. البته من قانون توانگری هم استفاده کردم و خیلی راضی ام و مقالات و دانلودهای شما را هم میخونم و میبینم. یک تشکر ویژه و خسته نباشید به تیم و مدیریت ذهن ایده آل و جناب آقای سجودی عزیز. ممنون که هستید

  Reply
 10. مصطفی متقی

  اینکه روزانه حــدود ۵۰ هزاراندیشــه از ذهن من و شمــا عبور می كنه و متأسفانه اغلبش منفیه که موجـب میشه به آدمــهای ضعــیفی تبدیل بشیم از اون طرف هم هیچ كاری از دستمون بر نمی آید واقعا درسته و من هم عین همینو درک و لمس کردم. ممنون از مقاله زیبای شمت تو سایت ذهن ایده آل

  Reply
 11. قربانی

  من مقاله هاتونو می خونم و انصافا متفاوت کار می کنید و امیدوارم ادامه دار باشه. ضمنا از ویدیوهای انگیزشی آموزشی شما هم متشکرم

  Reply
 12. معصومه حمیدی

  درود فراوان- وقت شما بخیر
  مقاله خوبی است و در مجموع از ذهن ایده آل راضی ام. ممنون ذهن ایده آل

  Reply
 13. مجید محبی

  سلام آقای سجودی .وقت بخیر. من در سال ۹۷ سه بار شغلم تغییر دادم هربار هم وضع کسب و کارم بدتر شده و الان شرایط بدی دارم تو این شرایط بد اقتصادی نمی دونم چیکار کنم . از طرفی هم کتاب اموزشی میانبر موفقیت شما رو گوش کردم متوجه بعضی از ایرادهام شدم. الانم قصد دارم با برنامه پیش برم آخه اگر برنامه نداشته باشم…. لطفا راهنمایی ام کنید چیکار باید بکنم؟ممنون

  Reply
  1. mehdisojodi

   سلام و عرض ادب. دوست عزیز شما می توانید از قسمت مشاوره خصوصی اقدام نمایید

   Reply
 14. محمدیان

  سلام سایت خوبی است. ادامه بدید این نظر هم برای حمایت شما می نویسم.موفق باشید

  Reply

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *