آبان, ۱۳۹۸ بدون نظر دانلودهای انگیزشی

گفتگو با خدا

اگر شما در برابر اين كتاب ـ و، در هر حال، در زندگي تان، حوصله بخرج بدهيد، پاداشي عالي دريافت خواهيد كرد.گفتگو با خدا و پيام در خانه بودن با خدا مي تواند يكي از مفيدترين و اميدواركننده ترين پيام هايي باشد كه بشريت تا بحال دريافت كرده است…..
ماهيت سفري كه همة ما عازم آن هستيم، و پايان خارق العادة آن سفر را فاش مي كند ـ پاياني كه معلوم مي شود كه اصلاً پاياني نيست، بلكه دوره اي پرشور در تجربه اي عظيم و مستمر است، قوة تخيل را مبهوت ميکند،كه شرح كامل آن گفتگو در اين جا چرخشي است. 

گفتگو صمیمانه با خدا

اين رونوشتِ كلمه به كلمة گفتگويي مقدس است، گفتگويي با خدا دربارة با خدا بودن در خانه. اين آخرين بخش گفتگويي فوق العاده است كه شامل تقريباً سه هزار صفحه در نه كتاب مي شود كه طي ده سال نوشته شده است و به كلية جوانب زندگي بشر مربوط مي شود.

بسياري از زمينه ،تبادل كنوني هاي تجربة بشر را ، بخصوص يك زمينه را با شدتي بيشتر از هميشه، بررسي مي كند: مردن و مرگ، و زندگي آخرت.

اين گفتگو صمیمانه با خدا از يك لحاظ به درون قلمرويي سفر مي كند كه در دورترين مرز معنويت قرار دارد: جهان شناسي كل زندگي. نظر اجمالي خارق العاده اي را از حقيقت نهايي ارائه مي دهد كه از طريق استعاره بيان شده است.

بخشی از گفتگو با خدا به صورت صوتی را بشنوید

 

 

بخشی از برای شما مهم است که بدانید چه طوری به این گفتگو رسیدید؟ اگر فکر میکنید که اتفاقی به این گفتگو با خدا رسیدید عظمت چیزی را که همین الان دارد برای شما اتفاق می افتد، از دست داده اید.

بخشی از روح تان شما را به این گفتگو رسانده است. همانطوری که شما را به هر گفتگوی دیگری که تابحال با خدا داشته اید ، به هر شکلی رسانده است. روح شما برنامه ریزی کرده است که این گفتگوی خدا با بنده را پیش روی شما قرار دهد.

بخشی از هزارها رویداد ، درست مثل این لحظه ، به روشی دقیق ، در زمانی دقیق به یکدیگر وصل شده اند تا شما بتدریج به سمت عباراتی که در اینجا میبینید و میشنوید ، کشیده شوید و تنها روح بسیار مقدس شما می تواند چنین رویدادهایی را این طور بدون دردسر ایجاد کرده باشد. اگر از آن بابت مطمین باشید، آن عبارات را طوری دیگری خواهید شنید.

نیل دونالد والش نویسنده کتاب گفتگو با خدا

بیوگرافی نیل دونالد والش شما را به تفکر و شگفتی و وحی خداگونه آشنا می کند و شما را به گونه ای تازه با الهام الهی آشنا می کند.

نیل دونالد والش نویسنده مشهور آمریکایی است که کتاب‌های معروفی از جمله « گفت‌وگو با خدا (۱-۴)»، « دوستی با خدا»، « مکاشفه با خداوند»، « مکاشفه‌‌های جدید» را به رشته تحریر درآورده است. نیل در این کتاب‌ها مفهوم خدا را دوباره تعریف کرده و پارادیم‌های روحانی در سراسر جهان تغییر داده است.

او در دوران کودکی بیشتر پیرامون‌ مسائل معنوی و مذهبی می‌پرداخت و همیشه در پی شناخت کنجکاوی‌های خود بود. در نتیجه هیچ‌کسی نمی‌توانست او را تحمل کند. او در یک مقاله برای خدایان نامه‌ای با عنوان « چه گناهی کرده بودم که شایسته یک چنین زندگی پر از کشمکش باشم؟» نوشت.

او می‌گوید این سؤال او را به سفری معنوی پر رمز و رازی برده است . خداوند با صدای نرم و مهربانی به سوالات او پاسخ داده است. سوالاتی که بحران وجودی یک انسان مدرن را نشان می‌دهد.

این گفت‌وگو که برای هفته‌ها انجام می‌شد در کتاب « گفتگو با خدا» به چاپ رسید. نیل در مجموع ۲۸ اثر دارد که به ۳۷ زبان دنیا ترجمه شده است. او برای پاسخ سؤالات عظیمی که از او شد به همراه همسر خود یک مرکز آموزشی غیر انتفاعی به نام “بنیاد گفتگو با خدا” را تاسیس کردند که بیشتر برای رهایی افراد از نیروهای منفی و حرکت به سمت نیروهای مثبت در زندگی ایجاد شده است.

 

بخش های دیگر از کتاب صوتی گفتگو با خدا جلد چهارم نوشته نیل دونالد والش را بشنوید و لذت ببرید.

 

 
 

 

 

گزینه های خرید و دانلود کتاب صوتی گفتگو با خدا

دانلود کامل کتاب صوتیخرید و دانلود49000تومان
قسمت اولخرید و دانلود3000 تومان
قسمت دومخرید و دانلود3000 تومان
قسمت سومخرید و دانلود3000 تومان
قسمت چهارمخرید و دانلود3000 تومان
قسمت پنجمخرید و دانلود3000 تومان
قسمت ششمخرید و دانلود4000 تومان
قسمت هفتمخرید و دانلودر4000 تومان
قسمت هشتمخرید و دانلود4000 تومان
قسمت نهمخرید و دانلود4000 تومان
قسمت دهمخرید و دانلود4000 تومان
قسمت یازدهمخرید و دانلود4000 تومان
قسمت دوازدهمخرید و دانلود4000 تومان
قسمت سیزدهمخرید و دانلود4000 تومان
قسمت چهاردهمخرید و دانلود4000 تومان
قسمت پانزدهمخرید و دانلود4000 تومان

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *