فروردین, ۱۳۹۸ بدون نظر مقالات موفقیت

افراد موفق شاد هستند و یک حس شوخ و خوش مشرب دارند ، شما چطور ؟

افراد موفق شاد هستند و یک حس شوخ و خوش مشرب دارند ، شما چطور ؟

من به این امر پی برده ام که خنده یادگیری را آسان می کند . در واقع شوخی و مزاح شما را قادر می کند که حتی پیام های بسیار مشکل را نیز بهتر پذیرا باشند. من در مشاوره های خود اغلب می گویم که اگر تصمیم دارید واقعیتی را به دیگران بگویید ، بهتر است آن را با شوخی بیان کنید و گرنه باعث ناراحتی آن ها می شوید.

مزایای خنده درمانی

افراد موفق به شوخی و مزاح علاقه دارند و خندیدن را دوست دارند و سعی می کنند فردی بشاش و خوشحال باشند . آن ها می دانند وقتی صدای خنده در هوا می پیچد ، افراد :

* بیشتر احساس قدرت می کنند

* با نیروی بیشتری عمل می کنند

* بیشتر امیدوار می شوند

* توجه بیشتری نشان می دهند

* خودشان را لایق تر و با استعداد تر می دانند

* با افق دید بهتری به مسائل می نگرند

به کارهای گروهی تمایل بیشتری نشان می دهند

* بهتر عمل می کنند

خنده بدن را قوی می کند

شوخی در میان کار می تواند در واقع سطح کارایی را افزایش دهد ! تحقیقات نشان می دهد هشتاد و چهار درصد مدیران معتقدند کارکنانی که افراد شوخ و بذله گویی هستند بهتر از کارکنانی که فاقد این خصلت هستند کارشان را انجام می دهند.

خنده یکی از عوامل تقویت کننده ی سیستم ایمنی بدن در برابر بیماری هاست. بله خنده واقعی می تواند :

* گردش خون را تسریع کند

* ضربان قلب را بالا ببرد

* روی ماهیچه ی شکم اثر بگذارد

* ریه ها را از هوای آلوده تخلیه کند

 

از اینکه مطالب افراد موفق شاد هستند را خواندید خوشحال هستید؟ می توانید هم اکنون مشتری مطالب سایت شوید تا جدیدترین مطالب سایت برای شما ایمیل شود. لطفا روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

در یک پژوهشی که انجام گرفته است هشتصد وسی و نه بیمار بالای سی سال را مورد بررسی قرار داده اند و به این نتیجه رسیده اند که افراد خوشحال طولانی تر از افراد دیگر عمر می کنند . بنابراین علی رغم اینکه گاهی خنده در اثر فشار عصبی یا ترس به وجود می آید ، ولی غالبا با خوشحالی همراه است .

خنده و خوشحالی می تواند در سلامتی جسمی و موقعیت مالی فرد نقش موثری داشته باشد . این یک واقعیت است کسانی می خندند بیشتر عمر می کنند .

حتی من شنیده ام که اگر شما مانع خنده ی خود شوید و آن را مهار کنید ، باعث می شوید که آن خنده در تمام نقاط بدن شما پخش شود.

یک تیم شاد تشکیل دهید

من به کرات به مدیران توصیه می کنم در صورتی که مایل باشند تیم تولیدی آن ها به طور هماهنگ کارکمد ، باید محیط شغلی آن ها همراه با خوشی و سرگرمی باشد . اغلب مردم دوست دارند کارشان را با افراد علاقه مند به کار انجام دهند .

داشتن حس مزاح و شوخی به این معنی نیست که شما فرد مضحکی باشید و به این معنا نیست که شما فرد مضحکی باشید . آن ها مطالب را به شکل خنده دار بیان می کنند. لذا شما باید از شوخی افراد دیگر قدردانی کنید .

همچنین داشتن گرایش به شوخی به این معنا نیست که کارتان را جدی نگیرید . افراد موفق می دانند که جدی گرفتن کار عنصر اساسی موفقیت است . به هر حال کار کردن به صورت جدی ، بدون هیچ شوخی و خنده در محیط کار ، واقعا فاجعه است . اگر نتوانید کارتان را با خشرویی و خنده انجام دهید ، در این صورت ممکن است ادامه ی آن کاررا به فرد دیگری واگذار کنید و این کار برای تان زیان هایی در بر خواهد داشت.

 

یک پیشنهاد مخصوص به شما ذهن ایده آلی عزیز:

گفتگو با خدا و پيام در خانه بودن با خدا مي تواند يكي از مفيدترين و اميدواركننده ترين پيام هايي باشد كه بشريت تا بحال دريافت كرده است.اگر شما در برابر اين كتاب ـ و، در هر حال، در زندگي تان، حوصله بخرج بدهيد، پاداشي عالي دريافت خواهيد كرد 

کاری است برخاسته از عشق برای عشق .

هم اکنون روی تصویر زیر کلیک نمایید.

 

شما بعد از خواندن این مقاله افراد موفق شاد هستند: تجربه های ارزشمند خود را در این زمینه با همه دوستداران ذهن ایده آل درمیان بگذارید.
شما در این زمینه افراد موفق شاد هستند چه تجربیاتی دارید؟
با توجه به علم و اطلاعاتی که از این مقاله افراد موفق شاد هستند بدست آوردید چه اقداماتی را بلافاصله انجام خواهید داد؟

با ما در قسمت نظرات همراه باشید…

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی  ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

 

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *