بهمن, ۱۳۹۵ بدون نظر مقالات موفقیت

تلاش برای رسیدن به عظمت

یکی از تعریفهایی که میشود از روانشناسی ثروت انجام داد این است:اشخاص  موفق آنهایی هستند که تصمیم میگیرند به راستی در ردیف بهترینها قرار بگیرند. آنها متعهد می شوند که در حرفه خود به احاطه و تسلط برسند. طبق تحقیقات که در این زمینه بصورت مفصل صورت گرفته است، واقعیت این است که بمدت زمانی حدود ۵ تا ۷ سال و ده هزار ساعت تلاش بی وقفه نیاز است که کسی در ردیف ۱۰ درصد اول اشخاص در حرفه خود قرار بگیرد.

با استناد به هزاران مصاحبه افراد موفق در سرتاسر دنیا، دو سال طول میکشد تا بفهمید آیا به حرفه مناسبی روی آورده اید یا نیاورده اید. در زمینه کارفرمایی، دوسال طول میکشد تا از سطح زیان به سود برسید. دوسال هم وقت میگیرد تا بدانیدآیا میتواند در صف مقدم حرفه ای که در آن کار میکنید قراربگیرید. در کار تجارت ، در سال های سوم و چهارم است که میتوانید بدهی های خود را پرداخت کنید . به صف مقدم بپیوندید. بعد از چهار سال دارای تجربه میشوید که تصمیمات بهتر و یا بازهم بهتری بگیرید و به نتایج بهتر و بازهم بهتری برسید.

تلاش برای بهترین شدن

در این زمان اگر با تمام وجود برای رسیدن به سطح بهترینها تلاش کرده باشید و مهارت و دانش خود را بالا برده باشید، میتوانید به صف مقدم بروید میتوانید به جمع ۱۰ درصد اولیه بپیوندید. وقتی در سطح ۱ و ۲ درصد اول قرار پرفتید، ۲۰ تا ۳۰ برابر کسانی درآمد خواهید داشت که به داشتن یک زندگی متوسط رضایت میدهند.

اینکه ۵ سال طول میکشد یا ۷ سال ، مهم نیست. مهم این است که در زمانی در آینده در راس قرار بگیرید. وقتی به این موقعیت یعنی موفقیت برسید، تمام درد و از خودگذشتگی هایی که تحمل کرده اید ، به یکباره ناپدید میشود و بعد آنچه باقی می ماند، احساسی از غرور و مباهات و عزت نفس است. ارزش آن را دارد که برای بهترین شدن همه تلاش هایتان را بکنید.

۲ بیماری ذهنی کشنده در انسان

دو بیماری ذهنی که در بیشتر افراد وجود دارد که به وفور هم مشاهده میشود:

اولین بیماری چیزی در ازای هیچ چیز و دومین بیماری یافتن راه حل های سریع است. این دو بیماری میتواند مانع از موفقیت های شما بشوند و اگر باهم ترکیب شوند، مهلک می شوند.

بیماری چیزی در ازای هیچ چیز- بیماری اول- مشمول کسانی هست که فکر میکنند میتوانند کم بگذارند و زیاد برداشت کنند. فکر می کنند میتوانند به اندازه هزار تومان بدهند و ده هزار تومان برداشت کنند. بیماری چیزی در ازای هیچ چیز میخواهند قوانین اولیه و اساس عالم هستی را نقض کنند. قوانین کاشتن و درو کردن، عمل و عکس العمل، علت و معلول، آنها میخواهند یکی از قوانین بزرگ موفقیت را زیر پا بگذارند، هرگز امید نداشته باشید با زیرپاگذاشتن قوانین جهانی به موفقیت برسید.

دومین بیماری ذهنی یافتن راه حل های سریع است. این بیماری را در کسانی میشود یافت که دنبال راه های سریع و ساده برای رسیدن به هدف هایشان میگردند.این اشخاص برای دستیابی به مهارت های مهم و کلیدی هم دنبال راه چاره های سریع هستند و این درحالی است که برای دستیابی به این مهارت ها ممکن است ماه ها و حتی سال ها وقت نیاز باشد.

موفقیت یک شبه به وجود نمی آید

آن ها که موفق شدند تا فرازها بروند یک شبه این کار را نکردند انها در حالی که دیگران در خواب بودند شب ها را به صعود گذراندند.

 

 

شما بعد از خواندن این مقاله ارزشمند تلاش برای رسیدن به عظمت : تجربه های ارزشمند خود را در این زمینه با همه دوستداران ذهن ایده آل درمیان بگذارید.

شما در زمینه تلاش برای رسیدن به عظمت چه تجربیاتی دارید؟

با توجه به علم و اطلاعاتی که از این مقاله تلاش برای رسیدن به عظمت بدست آوردید چه اقداماتی را بلافاصله انجام خواهید داد؟

با ما در قسمت نظرات همراه باشید…

 

 

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی  ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

 

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *