بهمن, ۱۳۹۵ بدون نظر مقالات موفقیت

تلاش برای رسیدن به عظمت و موفقیت

یکی از تعریفهایی که میشود از روانشناسی ثروت انجام داد این است:اشخاص  موفق آنهایی هستند که تصمیم میگیرند به راستی در ردیف بهترینها قرار بگیرند. آنها متعهد می شوند که در حرفه خود به احاطه و تسلط برسند. طبق تحقیقات که در این زمینه بصورت مفصل صورت گرفته است، واقعیت این است که بمدت زمانی حدود ۵ تا ۷ سال و ده هزار ساعت تلاش بی وقفه نیاز است که کسی در ردیف ۱۰ درصد اول اشخاص در حرفه خود قرار بگیرد.

با استناد به هزاران مصاحبه افراد موفق در سرتاسر دنیا، دو سال طول میکشد تا بفهمید آیا به حرفه مناسبی روی آورده اید یا نیاورده اید. در زمینه کارفرمایی، دوسال طول میکشد تا از سطح زیان به سود برسید. دوسال هم وقت میگیرد تا بدانیدآیا میتواند در صف مقدم حرفه ای که در آن کار میکنید قراربگیرید. در کار تجارت ، در سال های سوم و چهارم است که میتوانید بدهی های خود را پرداخت کنید . به صف مقدم بپیوندید. بعد از چهار سال دارای تجربه میشوید که تصمیمات بهتر و یا بازهم بهتری بگیرید و به نتایج بهتر و بازهم بهتری برسید.

تلاش برای رسیدن به عظمت

در این زمان اگر با تمام وجود برای رسیدن به سطح بهترینها تلاش کرده باشید و مهارت و دانش خود را بالا برده باشید، میتوانید به صف مقدم بروید میتوانید به جمع ۱۰ درصد اولیه بپیوندید. وقتی در سطح ۱ و ۲ درصد اول قرار پرفتید، ۲۰ تا ۳۰ برابر کسانی درآمد خواهید داشت که به داشتن یک زندگی متوسط رضایت میدهند.

اینکه ۵ سال طول میکشد یا ۷ سال ، مهم نیست. مهم این است که در زمانی در آینده در راس قرار بگیرید. وقتی به این موقعیت یعنی موفقیت برسید، تمام درد و از خودگذشتگی هایی که تحمل کرده اید ، به یکباره ناپدید میشود و بعد آنچه باقی می ماند، احساسی از غرور و مباهات و عزت نفس است. ارزش آن را دارد که برای بهترین شدن همه تلاش هایتان را بکنید.

دو بیماری ذهنی که در بیشتر افراد وجود دارد که به وفور هم مشاهده میشود. اولین بیماری چیزی در ازای هیچ چیز و دومین بیماری یافتن راه حل های سریع است. این دو بیماری میتواند مانع از موفقیت های شما بشوند و اگر باهم ترکیب شوند، مهلک می شوند.

 

آیا دوست داری؟ آن قدر در بدست آوردن موفقیت خبره شوید که به شما بگویند : انسان فوق العاده!

پیشنهاد میکنم همین الان جلسه اول دوره آموزشی هدف گذاری از صفر تا صد را بصورت رایگان تهیه نمایید و اگر انسان فوق العاده شدن را باتمام وجود احساس میکنید میتوانید هم اکنون محصول هدف گذاری را تهیه نمایید.

 

 

بیماری چیزی در ازای هیچ چیز- بیماری اول- مشمول کسانی هست که فکر میکنند میتوانند کم بگذارند و زیاد برداشت کنند. فکر می کنند میتوانند به اندازه هزار تومان بدهند و ده هزار تومان برداشت کنند. بیماری چیزی در ازای هیچ چیز میخواهند قوانین اولیه و اساس عالم هستی را نقض کنند. قوانین کاشتن و درو کردن، عمل و عکس العمل، علت و معلول، آنها میخواهند یکی از قوانین بزرگ موفقیت را زیر پا بگذارند، هرگز امید نداشته باشید با زیرپاگذاشتن قوانین جهانی به موفقیت برسید.

تلاش برای رسیدن به عظمت

دومین بیماری ذهنی یافتن راه حل های سریع است. این بیماری را در کسانی میشود یافت که دنبال راه های سریع و ساده برای رسیدن به هدف هایشان میگردند.این اشخاص برای دستیابی به مهارت های مهم و کلیدی هم دنبال راه چاره های سریع هستند و این درحالی است که برای دستیابی به این مهارت ها ممکن است ماه ها و حتی سال ها وقت نیاز باشد.

آن ها که موفق شدند تا فراز ها بروند یک شبه این کار را نکردند انها در حالی که دیگران در خواب بودند شب ها را به صعود گذراندند.
مهدی سجودی
مدیر موسسه ذهن ایده آل

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *