آذر, ۱۳۹۵ بدون نظر مقالات موفقیت

با باورهای درست خودت را باور کن

آیا من می توانم ؟وقتی که تو رویایی داری،معمولا اونقدرا برات واضح نیست،رویاها از جاهایی میان که فکرش رو نمیکنی . خودت را باور کن

بعضی وقت ها یک رویا به آرومی یک زمزمه هست،زمزمه هایی که هیچوقت فریاد نمیزنن،خیلی سخته که بشنوی شون،باید تو همه روزای زندگیت آماده شنیدن این زمزمه ها توی گوشت باشی،اون زمان یکی از تاریک ترین زمان های تمام زندگیم بود،

تمام انگیزه من از بین رفته بود و فقط میخواستم کنار بکشم،ازت میخوام همونی باشی که قراره باشی،اجازه نده کسی جلوی خود واقعی تو رو بگیره،اجازه نده کسی تورو منصرف کنه،اجازه نده کسی بهت بگه همه درها به روت بسته است.

از اینکه مطالب خودت را باور کن را خواندید خوشحال هستید؟ می توانید هم اکنون مشتری مطالب سایت شوید تا جدیدترین مطالب سایت برای شما ایمیل شود. لطفا روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

می تونی ما فوق انسان باشی

نذار کسی بهت بگه که هیچ فرصت مناسبی وجود نداره،ازت میخوام همونی باشی که قراره باشی چون در اینصورتِ که میتونی یه مافوق انسان باشی،گوش کن به من،در وجود تو هم ترس وجود داره و هم ایمان،و من تصمیم میگیرم که بجای ترس ایمان رو انتخاب کنم،عظمتی در درون تو هست،به من گوش میدی ؟ عظمتی در درون تو هست،و تو میخوای به من بگی که هیچوقت به تمام توانایی هات نمیرسی ؟ تو میخوای به من بگی که هیچوقت قرار نیست اون چیزی که براش خلق شدی بشی ؟

چون تو میترسی ؟ سوال اینجاست که آیا من می توانم ؟

بعضی از چیزها اتفاق نمی افتن چون اونارو به اندازه نفس کشیدن نمیخوای،تو باید مشتاق مبارزه باشی،کسی مارو موفق نمیکنه ، تو باید موفقیت رو بدست بیاری،ازت میخوام که بدستش بیاری،اجازه نده که حواشی حواست و پرت کنه،هر کاری میکنی رفیق؛تسلیم نشو،گوش کن ببین چی میگم،فقط چون این بار شکست خوردی دلیل نمیشه که تو یه بازنده باشی،وقتی زندگی بهت ضربه میزنه،فقط باید به راهت ادامه بدی،فقط تسلیم نشو.

عظمتی در تو نهفته است

برای اینکه به عظمت برسی،باید کلی درد تحمل کنی،قطعا تو رو پس میزنن،اما برای اینکه به موفقیت برسی باید سختی بکشی.

اگر به یه درخت بلوط ۱۰۰۰ بار ضربه بزنی به هزار نقطه مختلفش،چه اتفاقی میوفته ؟مطمئنا هیچی،ولی اگر به یه درخت بلوط دقیقا به یک نقطه هزار بار ضربه بزنی،میدونی چه اتفاقی میوفته ؟ اون و پایین میاری،تو غیر ممکن و ممکن میکنی،نه تنها تو یه آدم خاصی،بلکه خلق شده در یک زمان خاصی هم هستی،چیز خاصی هم در درون توست،باید باور داشته باشی که تو میتونی کاری و انجام بدی که تاحالا هیچ کسی انجام نداده،به طریقی،اون ایده باید به واقعیت تبدیل بشه،عظمتی در درون تو هست،ولی مشکل اینجاست که تو میترسی و شلی،هر موقع که کار سخت میشه تو تسلیم میشی.

دارم بهت میگم اگه مشتاق مبارزه با مشکلات باشی،اگر مشتاق مبارزه کردن توی این نبر هستی،با سرطان مبارزه کن،با مشکلات تحصیلی مبارزه کن،با مشکلات طلاق مبارزه کن،با مشکلات مبارزه کن،اگه آسون بود همه انجامش میدادن،تو باید با مشکلات مبارزه کنی،تو باید با اون ترس بجنگی،چون اون ترس از تو بزرگتر نیست .

اگه قرار باشه نبرد زندگی رو ببری نباید از مبارزه کردن بترسی

دقیقا کجای بدنت آسیب دیده ؟ فک کنم پام و شونه و پشتم آسیب دیده،احساس میکنم همه بدنم آسیب دیده،دکتر به من گفت نباید دیگه به مسابقه ادامه بدم ولی بهشون گفتم که نمیتونید جلومو بگیرید.

راند چهارم و پنجم هم مسابقه میدی ؟ هر راندی که باشه مسابقه میدم،چطوری تونستی توانت رو جمع کنی و دوباره برگردی ؟

نمیدونم که چیه،یه چیزی درونم بهم میگه که یه اشتیاق زیاد مثل یه آتش شعله وره،قرار نیست ترس جلو من و بگیره،من خیلی راه اومدم تا اینجا برای تسلیم شدن دیگه زیادی جلو اومدم .

محصولات انگیزشی ذهن ایده آل

آیا برای رسیدن به موفقیت برنامه ای دارید؟ آیا موفقیت را فقط در کسب ثروت میبینید!! یا اینکه در تمام جنبه های زندگی تان دوست دارید به موفقیت برسید؟ سایت ذهن ایده آل در تمام جنبه های زندگی شما ، محصولات انگیزشی تولید کرده است که شما دوست عزیز می توانید در صفحه محصولات هر محصول را به صورت جدا انتخاب و تهیه نمایید.

راستی قبل از خرید و دانلود می توانید بخشی از محصولات را به صورت رایگان ببینید یا بشنوید.ضمنا ما در تیم ذهن ایده آل به این نتیجه رسیده ایم که هر محصولی را خریداری میکنید هزار برابر آن را در زندگی تان به دست خواهید آورد به همین خاطر تمام محصولات ذهن ایده آل دارای ضمانت اثربخشی محصول می باشد.


دوست عزیز تا موفقیت همین یک کلیک فاصله دارید. اینجا را کلیک کنید تا در تمام جنبه های زندگی تان موفق شوید.

تو باید خودت رو باور کنی،باید رویات باور کنی،تو باید باور کنی که یک روز نوبت تو میشه،غیر ممکن یه کلمه ی بزرگه که توسط افراد کوچک گفته میشه،زندگی خیلی از شماها رو گوشه رینگ گیر انداخته،تو نمیتونی تسلیم بشی،نمیتونی جا بزنی،اگر آسون بود همه انجامش میدادن.

تو دیگه خیلی جلو اومدی برای تسلیم شدن دیگه دیره،تو خیلی جلو اومدی برای جا زدن دیگه دیره،نشون بده که هیچ چیز غیرممکن نیست.

 

یک پیشنهاد مخصوص به شما ذهن ایده آلی عزیز:

کتاب صوتی قانون توانگری یک محصول فوق العاده که تاثیرگذاری آن بیش از کارگاه های آموزشی و سمینارهای موفقیت می باشد. یک محصول ارزشمند درباره کسب موفقیت و ثروت و زندگی شرافتمندانه. 
در راه موفقیت قدم بردارید و هم اکنون روی تصویر زیر کلیک نمایید.

 

شما بعد از خواندن این مقاله خودت را باور کن: تجربه های ارزشمند خود را در این زمینه با همه دوستداران ذهن ایده آل درمیان بگذارید.
شما در این زمینه خودت را باور کن چه تجربیاتی دارید؟
با توجه به علم و اطلاعاتی که از این مقاله خودت را باور کن بدست آوردید چه اقداماتی را بلافاصله انجام خواهید داد؟

با ما در قسمت نظرات همراه باشید…

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی  ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *