خرداد, ۱۳۹۸ بدون نظر مقالات موفقیت

موبایل همه چیز را عوض می کند . اپلیکیشن ها مستقیما موقعیت اثرگذار و مهم هستند

موبایل شیوه ی خرید فروش اتصال و یادگیری ما را عوض خواهد کرد و اصلا شیوه ی انجام تقریبا همه چیز توسط ما را زیر و رو می کند . خیلی سریع در حال نزدیک شدن به نقطه ای هستیم که در آن پنج میلیارد گوشی موبایل هوشمند روی سیاره مان وجود خواهد داشت و هیچ کس نمی تواند حدس بزند چه تعداد ساعت هوشمند یا پوشیدنی هوشمند دیگر یا حتی دستگاه های کاشتنی در بدن وجود خواهد داشت.

احتمالا فکر می کنید استفاده از اپلیکیشن های موبایل در اطراف تان بیش تر خواهد شد . ولی بعید است از تحولی که در دهه ی آینده به وجود خواهند آورد ، خبر داشته باشید . همه چیز در کسب و کار اپلیکیشنی سرازیر خواهد شد .

در ده سال آینده ، اپلیکیشن های موبایل ، بازاریابی را بیشتر از روزنامه ها ، رادیو ، ایمیل ، تلویزیون و اینترنت ، عوض خواهند کرد.

دلیل اهمیت موبایل و اپلیکیشن چیست ؟

دلیل اهمیت موبایل این نیست که مردم دوست دارند به گوشی ها یشان خیره شوند . این است که در آینده می توانند کامپیوترهای پر قدرتی را همیشه همراه داشته باشند ، به خصوص وقتی برای خرید تصمیم می گیرند . خیلی از این گوشی ها الانن به عنوان کیف پول دیجیتالی هم عمل می کنند و آن هایی هم که این ویژگی را ندارند ، می توانند با اپلیکیشن بشوند کیف پول.

مزیت همه شان این است که فقط یک پسورد دارند . می توانند کیف پول و پول نقدتان را بگذارند خانه و فقط گوشی هوشمند یا گجت پوشیدنی تان را با خودتان بیرون ببرید . وقتی بازاری را مطالعه می کنید برنامه هوشمندانه تان این است که رد پول را بگیرند . این طرح در این مورد خاص ، دنبال این است که اشخاص چگونه می توانند بدون استفاده از پول واقعی ، پرداخت کنند.

در اینجا موضوع مهمی در مورد اپلیکیشن های موبایل وجود دارد که به نظر می رسد اغلب بازاریابان و کارآفرینان کاملا از آن غافلند :

دلیل اوج گرفتن و سرعت گرفتن اپلیکیشن های شخص ثالث این است که آن ها با طرز فکر و چشم انداز متفاوتی به وجود آمده اند . اغلب حرفه ها اپلیکیشن های شان را با این طرز فکر می سازند که چگونه می شود بیش ترین سود را از مشتریان دریافت کرد.

از اینکه مطالب موبایل همه چیز را عوض می کند را خواندید خوشحال هستید؟ می توانید هم اکنون مشتری مطالب سایت شوید تا جدیدترین مطالب سایت برای شما ایمیل شود. لطفا روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

برنده های بزرگ چه کسانی هستند

این اپلیکیشن ها ما را فقط به طرز فکر متفاوت در مورد بازاریابی وادار نمی کنند ، کاری می کنند تا در مورد همه چیز ، جور متفاوتی فکر کنیم. بیایید این موضوع را عمیق تر بشکافیم.

بین بازاریاب ها این درگیری را داریم که کدام شان می توانند مشتریان بالقوه را با پیشنهادی درست و در لحظه ی خرید ، هدف گیری کنند ، یعنی همان مشتریانی که مطالب را بررسی ، فروشندگان را ارزیابی و فرآیند خرید را کنترل می کنند. جنگ دارد به جاهای خونین می کشد و کارآفرینانی که همان اول متوجه قضیه می شوند ، برنده های بزرگ این ماجرا خواهند بود .

در حال حاضر ارزش گذاری گوگل بیست و هشت برابر بیش تر از رآمد آن است . در حالی که این عدد برای مایکروسافت هجده و برای اپل فقط ده است . علت اصلی این موضوع موبایل است . گوگل سیستم عامل اندروید را مجانی در اختیار تولیدکنندگان گوشی هوشمند می گذارد و در نتیجه موتور جستجوی گوگل در آن گوشی هاست و بنابراین سهم زیادی از جست و جوی موبایل را کنترل می کنند می توانند با هدایت مرورگرها به پیشنهادهای خودشان و یا با تسهیل فروش یا پرداخت برای بقیه ، سود کلانی ببرند.

ولی نیرویی که باعث پیشرفت موبایل می شود بسیار قدرتمند تر از پول است

این نیرو ، نیروی نیاز بشر و تمایلش است که به دسترسی سریع تر آسان تر و بهتر به خواسته هایش ، نگاهی بیندازید به زندگی * جیسون داسیلوا * کارگردان مستند ساز ، قبل از توسعه ی اپلیکیشن خاصش زندگی او در سن ۲۵ سالگی ناگهان دستخوش تغییرات شد ، یعنی وقتی مراحل آغازین اسکلروز ( بیماری سفت شدگی بافت های بدن ) در او شروع کرد به پیشرفت ، دیگر به دشواری راه می رفت و کم کم به عصا بعد واکر و صندلی چرخدار و اسکوتر پزشکی محتاج شد .

او مستندی ساخت به اسم وقتی راه می روم و مراحل پیشرفت بیماری اش را به تصویر کشید ، فیلم تاثیرگذاری ست که باید ببینید.

ناکامی اش در پیدا کردن رستوران ها ، مغازه ها ، سرویس های بهداشتی و بقیه ی مکان های عمومی قابل دسترس باعض شد تا شروع کند به ساخت اپلیکیشن اکس کپ . الان این اپلیکیشن پایگاه داده ای دارد که می تواند جاهای مختلف را جستجو کند.

آیا مشتریان شما هم به چیزی احتیاج دارند که هنوز اپلیکیشنی برایش ساخته نشده است ؟ شما می توانید اپلیکیشنی برایش بسازید ؟ اگر جواب تان به ترتیب بله و خیر هستند ، بدانید به مشکل خورده اید . این که شما نمی توانید کاری را انجام دهید ، معنی اش این نیست که دیگری هم نتواند.

یک پیشنهاد مخصوص به شما ذهن ایده آلی عزیز:

گفتگو با خدا و پيام در خانه بودن با خدا مي تواند يكي از مفيدترين و اميدواركننده ترين پيام هايي باشد كه بشريت تا بحال دريافت كرده است.اگر شما در برابر اين كتاب ـ و، در هر حال، در زندگي تان، حوصله بخرج بدهيد، پاداشي عالي دريافت خواهيد كرد 

کاری است برخاسته از عشق برای عشق .

هم اکنون روی تصویر زیر کلیک نمایید.

 

شما بعد از خواندن این مقاله موبایل همه چیز را عوض می کند: تجربه های ارزشمند خود را در این زمینه با همه دوستداران ذهن ایده آل درمیان بگذارید.
شما در زمینه موبایل همه چیز را عوض می کند چه تجربیاتی دارید؟
با توجه به علم و اطلاعاتی که از این مقاله موبایل همه چیز را عوض می کند بدست آوردید چه اقداماتی را بلافاصله انجام خواهید داد؟

با ما در قسمت نظرات همراه باشید…

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی  ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *