شهریور, ۱۳۹۷ بدون نظر مقالات موفقیت

هدف قطعی

موثر است بدانید که تمام رهبران بزرگ ، در تمامی مشاغل و در طول تاریخ ، رهبری خویش را از طریق به کارگیری توانایی هایشان در پشت هدفی قطعی کسب کرده اند.

همچنین باید بدانید افرادی که با عنوان افراد ناموفق طبقه بندی شده اند چنین هدفی ندارند ، و به طور مرتب ، مثل کشتی بدون سکان می چرخند و می چرخند ، و همواره دست خالی به نقطه شروع خود بر می گردند . 

بعضی از این افراد ناموفق با هدفی قطعی شروع میکنند ، لیکن به محض رویارویی با شکست موقت یا مخالفت شدید ، هدف را رها می کنند.

آن ها تسلیم می شوند ، غافل از اینکه فلسفه ی موفقیتی وجود دارد که همچون قوانین ریاضی مطمئن و محکم است ، و هرگز شک نمی کند که شکست موقت فقط میدانی آزمایشی است که اگر به صورت قطعی پذیرفته نشود ، می تواند توفیقی اجباری از کار درآید.

این یکی از بزرگ ترین فجایع تمدن است که از هر صد نفر ، هشتاد و نه نفر زندگی را پشت سر می گذراند بدون اینکه به چیزی که به هدفی مبهم شباهت داشته باشد ، نزدیک شوند.

قطعیت هدف

قطعیت هدف موجب تشکیل نیرویی می شود که قوه تخیل حتی تخیلی ترین افراد را مبهوت می کند ، گرچه این فقط یک اصل از هجده اصل موفقیت فردی می باشد. در اینجا اصولی روانی را تجزیه و تحلیل میکنیم که نیروی قطعیت هدف منشا نیروی موفقیت می باشد.

فرض اول : نقطه شروع هر موفقیت فردی برنامه ریزی برای هدف قطعی و داشتن برنامه قطعی برای کسب آن است.

فرض دوم : دستیابی به ذهن ناخودآگاه از طریق ایمان و دستور دادن امکان پذیر است . طوری که انگار برای خودش شخص یا موجودی کامل است.

فرض سوم : هدف قطعی ، حمایت شده با ایمان کامل ، نوعی خرد است و خرد در عمل نتایج مثبت به بار می آورد.

مزایای داشتن هدف قطعی

قطعیت هدف موجب خود اتکایی ، ابتکار شخصی ، تخیل ، اشتیاق ، خویشتن داری ، و تمرکز روی تلاش می شود ، همه این ها پیش نیازهای نیل به موفقیت مادی هستند.

فرد را به برنامه ریزی برای تلاش های روزانه تحریک میکند ، به طوری که او را به سمت کسب هدف عمده اش در زندگی هدایت کنند.

همکاری دیگر افراد را بر می انگیزد.

راه را برای تمرین کامل آن حالت ذهنی معروف به ایمان هموار می کند ، به این ترتیب ذهن را مثبت می کند و از محدودیت های ترس و تردید و بی تصمیمی می رهاند.

فرد را از موهبت هوشیاری برخوردار می کند که بودن آن هیچ کس نمی تواند به موفقیت دیرپا در هر شغلی دست یابد.

این ها بخشی از ویژگی های داشتن هدف خوب و عالی می باشد.

 

 

شما بعد از خواندن این مقاله ارزشمند هدف قطعی : تجربه های ارزشمند خود را در این زمینه با همه دوستداران ذهن ایده آل درمیان بگذارید.

شما در زمینه هدف قطعی چه تجربیاتی دارید؟

با توجه به علم و اطلاعاتی که از این مقاله هدف قطعی بدست آوردید چه اقداماتی را بلافاصله انجام خواهید داد؟

با ما در قسمت نظرات همراه باشید…

 

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی  ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *