دی, ۱۳۹۵ بدون نظر مقالات موفقیت

کسب ثروت

بارها با این جملات در ایمیل‌های شخصی، گفتگوهایی با دوستانم مواجه شده ام که می گویند:

می‌خواهم وضعیتم را تغییر دهم، میخواهم کسب ثروت داشته باشم

می‌پرسند: آیا این محصولات که در زمینه موفقیت تولید شده برای من فایده‌ای دارد؟ آیا این محصولات به دردم می‌خورد؟

در یک کلام بگویم آنها این کار را هزینه کردن می‌دانند، نه سرمایه گذاریی که تا همیشه سودآور است…

آن‌ها نتوانسته‌اند نتیجه‌ای را درک و تصور کنند که هزینه کردن برای ساختن باورهای قدرتمند کننده، در زندگی‌شان می‌آفریند.

اجازه دهید این موضوع را با مرور وضعیت بد سالهایی که از اطرافیان، از زمانی که درگیر مشکلات بودند تا به اکنون آن‌ها هم بخاطر بیماری‌، درد سر، ورشکستگی های شغلی که فقط بخاطر تامین هزینه شروع شده نه بخاطر علاقه شان، کلاهبرداری هایی که گرفتارش شده اند، وام های بانکی تمام نشدنی، قسط پولهای نزولی که برای رفع موقتی مشکلاتشان گرفته اند، اجاره خانه، چشم و هم چشمی با دیگران و … در حال هزینه کردن هستند…

کسب ثروت و موفقیت

بعد نگاهی به زندگی ثروتمندان انداخته و درباره کسب ثروت دیگران را با آنها در مورد پرداخت هزینه‌ها، مقایسه کردم. آنها نیز در حال پول خرج کردن هستند: و افراد مذکور هم خرج میکنند.

آن‌ها پولشان را برای لذت بیشتر هزینه می‌کردند و افرادی هم هستند برای رنجِ کمتر.

آن‌ها پولشان را برای خرید ملک هزینه می‌کردند و بودند افرادی که به زور پولی برای پرداخت اجاره خانه‌ جور می‌کردند، آنهم بعد از اینکه روزهای طولانی به خاطر عقب افتادن اجاره، مجبور بودند طوری وارد خانه شوند که با صاحب خانه روبرو نشوند. آن‌ها پولشان را برای توسعه کسب و کار هزینه می‌کردند و افراد مدنظر برای ضرر و زیان ناشی از رفتن از این شغل به آن شغل.

آن‌ها درآمدشان را برای مسافرت به جاهای زیبای دنیا  مثل سفرهای آمریکا، اروپا، جزایر قناری، هاوایی، و … هزینه می‌کردند ولی افرادی هستند همش درگیر خرج زندگی روزمرگی خودشان آنهم با قرض از دیگران.

آن‌ها برای خرید قایق‌های تفریحی مجلل هزینه می‌کردند و اما اطرافیانی را می بینم که بلاهای متعددی که بخاطر بودن در فرکانس و مدار نامناسب مرتب به آن برخورد می‌کردند.

آن‌ها برای خرید هدیه‌های گرانبها برای مادر و همسر و فرزند و خانواده‌شان هزینه می‌کردند و هستند افراد زیادی که  آرزو دارند که بتوانند یک گرم طلا به مادرشان هدیه بدهند یا همسرشان را با هدیه‌ای خوشحال کنند.

آن‌ها زمانشان را برای بازی گلف، تنیس و … هزینه می‌کردند و این افراد برای انتظار در صف اتوبوس، تاکسی، مترو، دکترهای جور واجور، بستری در بیمارستان و …

آن‌ها زمانشان را با دوستانشان برای برنامه ریزی‌های آینده‌شان و اجرای ایده‌های پولسازِ بیشتر هزینه می‌کردند و این افراد با وضع بد برای گله و شکایت از اوضاع و زمانه‌ شان.

کسب پول و ثروت

آن‌ها قهرمانِ زندگی فرزندان و اطرافیان خودشان بودند اما کسانی بودند شرمنده‌ی خانواده‌ بودند چون توان اجابت خواسته‌های همسر و فرزند را ندارند .

پس باید نتیجه گرفت که در هر صورت همه ی ما در حال هزینه کردن هستیم.

در حقیقت اصل را فراموش می کنند. فقط صورت مسئله را پاک می‌کنند زیرا منبع آن مشکل باورهایشان بود، هنوز آن ته وجود دارد و مثل یک آتشفشان غیر فعال به کار ادامه می‌دهند و هر بار مشکلی برایشان فوران می‌کند که مجبور هستند برایش هزینه کنند.

با این توضیحاتی که داده ام شماهم میتوانید برای کسب ثروت مانند آن ثروتمندان، هزینه‌هایی مانند خرید املاک، ماشین‌های لوکس، ویلاهایی با طرح‌های ونیزی، اسپانیایی، هدایای گرانبها برای مادر، خواهر، خانواده‌، دوستان، تفریحاتی که انرژی و لذتتان را دوچندان می‌کند، مسافرت‌هایی که زیبایی‌های دنیا را به شما نشان می‌دهد انجام دهید.

تصمیم بگیرید زمانی را برای  لذت بردن از سلامتی، کسب ثروت، تفریحات و سفرهای مختلف به جای جایِ دنیا هزینه نمایید. تصمیم بگیرید به حدی از استقلال مالی برسید که برای خرید چیزی، مهم‌ترین اولویت، کیفیت و نیازتان باشد نه قیمت آن. تصمیم بگیرید . جلوی خانواده‌تان سربلند باشید. یک الگو و قهرمان برای فرزند و خانواده‌اتان باشید… قادر باشید جواهری ارزشمند به مادر یا همسر هدیه داده و پایان دهید به این حسرت همیشگی که آرزوی خرید مبلغی ناچیز.

باید از ته دل رسیدن به این نتیجه را بفهمید، از هزینه کردن برای تغییر افکار و باورهایتان عبور ‌کنید و با فراغ بال و رضایت قلبی وافر، بخش زیادی از درآمدتان را صرف آموزش  نمایید. چون  باید ایمان آورد این همان چیزی است که موجب می‌شود در آینده شما نیز مانند آن افراد ثروتمند هزینه کنید و انتخاب کنید تا مانند آنها از پول، زمان و انرژی‌ خودتان هزینه کنید.

به موفقیت همراه با سلامتی و ثروت فکر کن

حتما یک روز نتایج و پیشرفتها و نعمتها آنقدر زندگی‌ات را سرشار می‌کند که دیگر هزینه‌ها اصلاً به چشم نمی‌آیند . این یعنی همان کسب ثروت .

نگران هزینه کردن برای خریدن این محصولات نباشید زیرا این سودآورترین سرمایه گذاری زندگی‌تان خواهد بود و اگر الان این هزینه را نکنید، مجبورید هزینه‌های گزافی برای اتفاقاتی در زندگی‌تان بپردازید که حاصل همین باورهای محدود کننده است. از ورشکستگی‌هایی که ممکن است دچارشان شوید تا هزاران هزینه بی موردِ دیگر…

سرمایه گذای روی خودتان و باورهایی که همواره شما را در مسیر درست می‌برد… فارغ از آنکه اوضاع اقتصادی مملکت خوب باشد یا بد… تحریم باشیم یا نباشیم… رکود باشد یا نباشد…

در هر صورت باورهای قدرتمند کننده‌ای که با این دوره‌ها می‌سازید، تضمین کننده‌ی نتایج موفقیت آمیز برای شماست . زیرا همه آنچه را به شما آموزش می‌دهیم ،قوانینی که هیچگاه تغییر نخواهند کرد و همیشه برایتان جواب می‌دهند.

روانشناسی ثروت

شما یاد می‌گیرید که چگونه این باورها را بسازید تا بتوانید زندگی تان هر طور که مایلید رقم بزنید.

تنها زمانی محصولی از من در سایت منتشر می‌شود، که ایمان بیاورم و بدانم نتیجه‌ای که هر فرد با عمل به یکی از نکات و قوانین و تمرینات آن دوره به دست می‌آورد، صد هزار برابر هزینه‌ای  است که برای آن دوره صرف کرده.

من با ایمان به شما متعهد می‌شوم که سرمایه گزاری روی تغییر باورهایتان ارزشش را در هر صورتی دارد.

با تمام توانم به شما بگویم:

این قوانین جواب می‌دهد و زندگی تان تحت کنترل آگاهانه خودتان هست…

فرقی نمی‌کند الان کجا هستید و چه موقعیتی دارید… اگر آروزیی در دلت شکل گرفته است، تو نیز مانند افراد ثروتمند موفق ، می‌توانید با همین قوانین، آروزهایتان را تبدیل به جزئی از تجربه زندگیتان کنید.

ازاینکه این مطالب را خواندید خوشحال هستید؟

می توانید هم اکنون مشتری مطالب سایت شوید تا جدیدترین مطالب سایت برای شما ایمیل شود. لطفا روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی  ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *